تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم معارفه معاون اداری و پشتیبانی مدیریت شعب استان

مراسم معارفه معاون اداری و پشتیبانی مدیریت شعب استان

طی حکمی از سوی رییس اداره کل امور مدیریت های شعب استان ها، خلیل ایمانی بخشایش به سمت معاون اداری ، پشتیبانی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
طی حکمی از سوی رییس اداره کل امور مدیریت های شعب استان ها، خلیل ایمانی بخشایش به سمت معاون اداری ، پشتیبانی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
در گردهمایی که با حضور رییس اداره کل امور مدیریت های شعب استان ها، مدیر و معاونین مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی، رؤسای حوزه های حراست و حوزه ناظر جنوب استان، روسای دوایر مدیریت و رؤسای شعب استان ، کارشناسان و بازرسان در سالن جلسه این مدیریت برگزار شد محمد حسین جوادیان رییس اداره کل امور مدیریت های شعب استان ها، ضمن بیان و انتقال مطالب مطرح شده در سیمنار مدیران ارشد به حاضرین، خلیل ایمانی بخشایش را به سمت معاون اداری ، پشتیبانی مدیریت شعب استان منصوب نمود.
در ابتدای این گرد همایی پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، مهدی احمدی مدیر شعب استان ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین گزارش عملکردی از مدیریت ارایه داد و گفت: رشد مدیریت در سال 1393 در جذب منابع 53 درصد بوده و جایگاه مدیریت در کل کشور در رتبه چهارم قرار دارد. وی روند روبه رشد را هم در سال 1394 صعودی اعلام کرد و افزود مدیریت توانسته است با رساندن مانده منابع به مبلغ 359/17 میلیارد ریال رشد 5/6 درصدی را در 50 روز سال جاری رقم بزند.
وی دست یافتن 38 شعبه از شعب استان را به اهداف تعیین شده در سال جاری، حاکی از تلاش شبانه روزی همکاران دانست و اظهار امیدواری کرد که تمامی شعب با همت زیاد خواهند توانست هدف 32 درصدی را که برای مدیریت در سال جاری تعیین شده استف محقق سازند.
در ادامه این گردهمایی محمد حسین جوادیان رییس اداره کل امور مدیریت های شعب استان ها طی سخنانی از تلاش تمامی همکاران در سال 1393 تشکر و قدردانی کرد و رشد 53 درصدی در جذب منابع و 5/172 درصدی در تحقق اهداف و ارتقای درجه مدیریت را از جمله اتفاقات بی نظیر در تاریخ بانک مسکن استان دانست و گفت مقام استان در کشور از لحاظ تحقق اهداف سوم می باشد که حاصل تلاش تمامی همکاران در استان می باشد.
وی همچنین از پیشی گرفتن بانک مسکن از بانک سپه در استان در جذب منابع خبر داد و ادامه داد امید است شاهد روزی باشیم که بانک مسکن به رتبه بالاتری در میان بانک های استان دست پیدا کند.
جوادیان وجود همکاران شایسته و کاردان را در استان یکی از نقاط قوت این استان دانست و افزود: با توجه به بررسی های به عمل آمده افراد شایسته زیادی در استان وجود دارند که می توانند در رده های مدیریتی بانک در تمام کشور مثمرثمر باشند.
رییس اداره کل امور مدیریت های شعب استان ها در بخش دیگر سخنان خود به تلاش های موثری که آقای خلیل ایمانی در استان آذربایجان غربی متحمل شده بود اشاره کرد و افزود: بر اساس عملکرد رضایت بخش او بود که اولیای بانک وی را به سمت معاون اداری، پشتیبانی این استان انتخاب نمودند. جوادیان برای موفقیت وی در پست جدید آرزوی توفیق نمود. جوادیان ادامه داد با انتصاب آقای ایمانی به این سمت، تیم مدیریتی استان کامل می شود و امیدوارم استان شتاب بیشتری به سمت ارتقای و موفقیت بردارد.
جوادیان در بخش دیگر سخنان خود به سمینار برگزار شده مدیران ارشد و رؤسای شعب موفق در تهران اشاره کرد و افزود: بانک مسکن در حال حاضر جایگاه تازه ای را در کشور برای خود باز کرده است و حضور آقای بت شکن، مدیر عامل محترم بانک یکی از عوامل موثر در دست یابی بانک به این جایگاه میباشد.
جوادیان حضور آقای بت شکن را در بانک یک نعمت و برکت دانست و افزود: وی یک تیورسین و صاحب نظر اقتصادی است و از طرفی مورد قبول و اعتماد و حمایت مسیولین رده بالای اقتصادی نظام می باشند و عملکردش باعث شده است که بانک مسکن از یک بانک صرف پرداخت کننده تسهیلات تکلیفی خارج شده و به یک بانکی تبدیل شود که
برای دولت و وزارت راه و شهرسازی راهکار و ارایه طریق می دهد . بنابرای وظیفه تک تک ماست که این فرصت را محترم شمرده و با تلاش شبانه روزی خودمان مدیر عامل و تیم مدیریتش را در رسیدن به اهداف عالیه بانک کمک و یاری نماییم.
وی با اشاره به مسایل مربوط به مسکن مهر این طرح را در حال حاضر برای بانک یک فرصت دانست و ادامه داد با مزایایی که دولت محترم به خاطر اجرای خوب این طرح برای بانک فراهم کرده است بانک می تواند از منابع موجود و خط اعتباری این طرح، حساب صندوق پس انداز مسکن را احیای کند و از محل این صندوق گام مؤثری را برای خانه دار شدن مردم و خانه اولی ها بردارد.
جوادیان قیمت تمام شده پول را برای بانک در سال جاری 18 در صد اعلام کرد و بر لزوم جذب منابع صفر درصدی به روش های مختلف تاکید نمود.
در ادامه این گردهمایی خلیل ایمانی بخشایش نیز طی سخنانی از حسن توجه مسیولین بانک برای انتصابش در معاونت استان تشکر کرد و اظهار امید واری نمود تا با تلاش جمعی همکاران شاهد رشد و ارتقای بیشتر استان در همه زمینه¬ها باشیم. وی ترکیب نیروی انسانی را در استان بسیار مناسب دانست و با اشاره به تحصیلات بالای اکثر همکاران زمینه را برای رشد و شکوفایی در استان مساعد اعلام کرد.
این گردهمایی با بحث¬های تخصصی مهدی احمدی مدیر شعب استان ادامه پیدا کرد و سیاستهای اعتباری سال 94 توسط ابوالفضل کفشدوزی رییس دایره امور اعتباری مدیریت تشریح شد.
آخرین بروزرسانی 1394/4/21