تازه های اخبار تازه های اخبار

حضور فعال بانک مسکن مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی در روز جهانی کودک

باافتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان در بانک مسکن ، فرزندانمان با آرامش خاطر، مهارت های مختلف تخصصی، علمی، فرهنگی و ... را فرا می گیرند.

به مناسبت هفته ملی کودک و روز جهانی کودک، مهدی احمدی مدیرشعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی به همراه جعفر بزمی رییس شعبه فجر تبریز وکارشناس روابط عمومی استان، در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان حضور یافتند و ضمن تشکیل جلسه با مدیران کانون، از بخش ها و فعالیتهای مختلف این مرکز بازدید نمودند.
دراین جلسه مهدی احمدی مدیرشعب استان با برشمردن مزیت های رقابتی بانک مسکن، آمادگی بانک را برای ارایه خدمات به کارکنان و کانون اعلام کرد و خواستار تبلیغ و تشریح حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان در کلاسهای مختلف این مرکز برای جوانان عزیز شد.
احمدی بانک مسکن را بانکی تخصصی در راستای تامین مسکن برای اقشار مختلف جامعه معرفی کرد و گفت: وظیفه مامسیولین است که فکری برای تامین مسکن جوانان عزیز این کشور داشته باشیم لذا بانک مسکن تنها بانکی است که مجوز افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان را دارد تا جوانان کشور ضمن یاد گرفتن مهارتهای مختلف علمی، فرهنگی و تخصصی و ...، خیالشان از بابت تامین مسکن در آینده راحت باشد. و اگر آرامش خاطر فرزندان کشور فراهم شود، بهتر خواهند توانست استعدادهای خود را شکوفا کرده و در راه اعتلای میهن عزیزمان گام بردارند.لذا حضور ما در این مرکز نوعی نگاه به آینده بوده تا به مسیولیت خودمان در قبال فرزندان عزیزمان عمل نماییم.
هادی یوسف زاده سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان نیز طی سخنانی ضمن تشکر از حضور مدیرشعب استان و همراهانش در کانون، خدمات بانک مسکن را منحصر به فرد دانست و آمادگی خود و همکارانش را برای ارایه خدمات به کارکنان و فرزندان کارکنان بانک مسکن استان اعلام نمود.
گفتنی است براساس رایزنی های انجام یافته با اداره کل روابط عمومی بانک، قسمتی از هزینه های اجرای برنامه های کانون در روز جهانی کودک توسط بانک مسکن استان پوشش داده شد.
مهدی احمدی به همراه هیات همراه، از فعالیتهای بخش های مختلف این مرکز بازدید نمودند و در مراسم روز جهانی کودک شرکت کردند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/19