تازه های اخبار تازه های اخبار

احمدی ، مدیر شعب استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:

جلسه روسای شعب استان

مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی در ارزیابی و بررسی عملکرد مدیریتهای کشور توانست رتبه نخست را بین مدیریتهای هم درجه و رتبه چهارم را در بین مدیریتهای کل کشور به خود اختصاص دهد.
مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی در جلسه ای که با روسای شعب تبریز در مجتمع آموزشی بانک مسکن این استان برگزار شد طی سخنانی ضمن ارایه گزارش از عملکرد مدیریت در استان، رتبه استان را در جذب منابع در کل کشور هفتم اعلام کرد و با اشاره به جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت ها در تهران، کسب رتبه نخست در بین مدیریت های هم درجه و رتبه چهارم در بین کل مدیریت های کشور را تبریک گفت و با بیان این مطلب که تلاش های همکاران در کل استان مثمر ثمر می باشد افزود: اگر همه همکاران با عظمی راسخ با بازاریابی، برای جذب منابع تلاش نمایند به زودی خواهیم توانست بسیاری از مدیریت های همتراز خود را پشت سر بگذاریم. چنانکه به تازگی این امر در این استان اتفاق افتاد و توانستیم از یکی از مدیریت های هم درجه خود از لحاظ مبلغ منابع پیشی بگیریم.
احمدی با اشاره به تلاش همکاران در بخش فروش اقساطی مسکن مهر ادامه داد در شش ماهه اول سال توانستیم از نظر تعداد بیشترین واحدها را در کل کشور فروش اقساطی کنیم و بدین ترتیب از تلاش همه شعب مخصوصا شعبه مرکزی تبریز تشکر و قدردانی نمود و خواستار تلاش همکاران در شش ماهه دوم سال ، در این زمینه شد.
مدیر شعب استان با اعلام رشد 22 درصدی نسبت به ابتدای سال، برای استان در جذب منابع به پایان دهم آبان ماه سال جاری، پیوستن شعبه ولیعصر تبریز را به جمع شعب هزار میلیاردی های بانک مسکن تبریک گفت و از مسیولین فعلی و سابق و همه همکاران این شعبه قدردانی نمود.
مدیرشعب استان تشکیل کلاسهای تیوری بازاریابی را یکی از عوامل تاثیرگذار برای تجهیز همکاران به علوم بازاریابی اعلام کرد، ولی برگزاری کلاسهای کارگاهی را در این خصوص لازم و ضروری دانست و از امور آموزشی مدیریت خواست تا کلاسهای کارگاهی را برای همکاران در تمامی سطوح، در سطح استان برگزار نماید.
وی در ادامه سخنان خود مدیریت مشارکتی را یکی از رموز بروز خلاقیت همکاران عنوان کرد و افزود: گاها دیده می شود که همکاران جدید الاستخدام و رده پایین پیشنهادهایی را ارایه می دهند که تاکنون به فکر مسیولین نرسیده است بنابراین اگر فضای مدیریت مشارکتی ایجاد شود، شعب بهتر می توانند عمل نمایند.
احمدی از اتمام مدت قرارداد شرکت پرشین سوییچ خبر داد و ادامه داد: تمامی کارهای مربوط به posهای فروشگاهی به شرکت ناواکو داده خواهد شد که متشکل از همکاران باز نشسته می باشد لذا اظهار امیدواری کرد با توجه به احساس تعلق همکاران بازنشسته به بانک مسکن ، مشکلات موجود posهای فروشگاهی مرتفع خواهد شد.
وی در پایان سخنان خود با تاکید بر تکریم ارباب رجوع، مراجعه به مشتریان قدیمی را که به هر دلیلی ارتباط خود را با بانک مسکن قطع کرده اند ضروری دانست و آن را یکی از عوامل موثر بر جذب دوباره آنان در بانک و تبدیل آنها به مشتریان پایدار اعلام کرد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/19