تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار باایثارگران و جانبازان

مدیرشعب استان آذربایجان شرقی به همراه هیاتی، در منزل سه نفرازایثارگران و جانبازان بانک مسکن دراین استان حضوریافت و از ایثارگریها و جانفشانیهای آنان تجلیل به عمل آورد.
مهدی احمدی مدیرشعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی، به همراه پرویزمحمدی پور معاون حوزه حراست مدیریت، رضافریق کارشناس روابط عمومی مدیریت و عباس ستارپور مشاورامورایثارگران مدیریت، درمنزل همکاران جانباز و ایثارگر ، عظیم بسناس، محرم آدی گوزل و حسن حاجی عباس اوغلی حضوریافته وازایشان تجلیل نمودند.
دراین دیدارها مهدی احمدی مدیر شعب استان طی سخنانی امنیت و آسایش مردم ایران را مدیون جانفشانیهای جانبازان و ایثارگران دانست و افزود: وظیفه همه آحاد جامعه این است که این رشادت ها را ارج نهاده و قدردان تمامی عزیزان جانباز و ایثارگر باشند.
احمدی افزود: باتوجه به اینکه درطول سال مسیولیت های کاری، فرصت سرکشی به همکاران ایثارگر رامحدود می کند ولی این ایام فرصت خوبی را محیا می کند که با سرزدن به همکاران ایثارگر و جانباز و آزاده، دین خودمان را هرچند اندک هم باشد، نسبت به این بزرگواران ادای نماییم. 
هریک از همکاران جانبازوآزاده بابیان مطالبی، از حضور مدیرشعب و هیات همراهش درمنزلشان تشکرو قدردانی نمودند و خاطراتی را ازدوران آزادگی خودبیان کرده و مسایل و مشکلات خودرامطرح نمودند.
گفتنی است عظیم بسناس یکی از همکاران جانباز وآزاده، اعلامیه مجلس ترحیم خودرا که در سال 1365 به علت اعلام شهادت ایشان چاپ شده بوده، به مدیر شعب و همکاران حاضر نشان داد و افزود: باتوجه به اینکه اسارت بنده در هیج ارگانی ثبت نشده بود بنده را جزو شهدای اعلام کرده بودند وخانواده ام برای بنده به همراه دو پسرخاله هایم که شهید شده بودند مجلس یادبود گرفته و حتی قبر هم برایم به عنوان یادمان درست کرده بودند که بعدازآزادیم بر سر یادمان خودم حاضر شدم. این حضورم برسر یادمان ومزارم یکی از خاطراتی است که هیچگاه از ذهنم خارج نمی شود و همیشه خودم را برای حضوردر محضر خداوند تبارک و تعالی نزدیک می بینم .
درپایان این دیدارها لوح سپاس و هدایایی از طرف بانک به هریک از همکاران جانباز توسط مدیر شعب استان اهدای شد.
آخرین بروزرسانی 1395/2/22