فهرست اخبار فهرست اخبار

امیررنجبریان مدیر شعب استان آذربایجان شرقی: جلسات راهبردی شعب، بستر مناسبی برای تحقق اهداف معینه و حضور در منطقه سبز شعب می باشد.

برگزاری جلسه بررسی تحقق اهداف شعب، به منظور راهیابی به منطقه سبز در استان آذربایجان شرقی

جلسه بررسی تحقق اهداف شعب، به منظور راهیابی به منطقه سبز، با حضور مدیر شعب استان، معاونین مدیریت شعب استان، روسای دوایر مدیریت و تعدادی از روسا و معاونین شعب تبریز روز شنبه 23 آذرماه، ساعت 16 در مجتمع آموزشی شهید بهشتی تبریز برگزار شد.
در این جلسه دلایل موفقیت و عدم موفقیت شعب مختلف در استان مطرح و تجزیه و تحلیل شد و نقاط قوت و ضعف هر یک از شعب مدعو، احصای گردید. امیر رنجبریان مدیر شعب استان طی سخنانی هدف از برگزاری جلسه را بررسی و بیان مسایل و مشکلات شعب غیر موفق و اعلام دلایل موفقیت شعب موفق به صورت تخصصی و راهبردی خواند و بر حضور تمامی شعب استان در ارزیابی عملکرد 6 ماهه دوم سال، در منطقه سبز تاکید نمود. مدیر شعب استان آذربایجان شرقی با درخواست از تمامی شعب استان به منظور تلاش حداکثری تا پایان سال جاری تاکید کرد و افزود: سه ماهه آخر سال فرصت مناسبی است که شعب بتوانند با برنامه ریزی دقیق و منظم و عملیاتی با تلاش مداوم و مستمر و با بهره گیری از نیروها و تجهیزات و محصولات موجود بانک، با پشتیبانی مدیریت، جایگاه خود را در رتبه ارزیابی عملکرد 6 ماهه دوم بانک ارتقای بخشیده و اهداف معینه برای شعبه را محقق سازند و طعم شیرین حضور در منطقه سبز را بچشند. در ادامه جلسه هر یک از معاونین مدیریت شعب استان در زمینه حیطه فعالیت خود مطالبی را ارایه دادند. حسین رضایی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت شعب استان به بررسی آمارهای منابع شعب مدعو پرداخت و راهکارهای عملیاتی در خصوص حرکت به سوری آمارهای مثبت را اعلام نمود. همچنین محبوب قرصی معاون اجرایی مدیریت شعب استان طی سخنانی ضمن تاکید بر وصول مطالبات معوق به ارایه گزارشی از وضعیت استان در این زمینه پرداخت و بر تلاش همکاران در سه ماهه آخر سال در راستای کاهش مطالبات معوق در استان تاکید کرد. خلیل ایمانی بخشایش معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان هم مسایل مربوط به بانکداری الکترونیکی را تشریح نمود. در ادامه جلسه هر یک از روسای دوایر مدیریت، با بیان مطالبی آمادگی خود را به منظور کمک رسانی به شعب در راستای ارتقای شعب و راهیابی به منطقه سبز اعلام کردند و مقرر شد به منظور پیگیری مطالب و مسایل مطروحه، جلسه مشابهی بعد از یک ماه تشکیل گردد. در پایان جلسه هر یک از روسا و معاونین شعب حاضر متعهد شدند با تلاش و پشتکار در سه ماهه آخر سال، اهداف معینه را محقق و در منطقه سبز قرار گیرند.
آخرین بروزرسانی 1398/9/30