فهرست اخبار فهرست اخبار

حسن کاظمی پور معاون رفاهی دایره منابع انسانی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی ، پس از 30 سال به افتخار بازنشستگی نایل شد.

مراسم بازنشستگی همکار در مدیریت شعب استان برگزار شد.

در مراسم بازنشستگی حسن کاظمی پور، همکاران مدیریت شعب استان، شعبه مرکزی تبریز و خانواده وی، به صورت گسترده حضور یافته و آخرین لحظات کاری ، در آخرین روز کاری وی را گرامی داشتند.
امیر رنجبریان مدیر شعب استان آذربایجان شرقی با بیان مطالبی ضمن تبریک بازنشستگی حسن کاظمی پور، با برشمردن خصوصیات فردی، وی را همکاری پرتلاش، صادق و مودب در طول خدمتش در بانک مسکن خواند و اظهار امیدواری کرد در دوران بازنشستگی نزد خانواده اش روزهای با شکوه و خوبی را داشته باشد. رنجبریان حضور گسترده همکاران در مراسم برگزار شده را نشانه صمیمیت کاظمی پور با همکاران دوایر مختلف دانست و افزود: نحوه حضور همکاران در مراسم بازنشستگی بهترین نشانه ای است که همکار می تواند به عملکرد خودش در طول سال های خدمتش در بانک، نمره دهد و امروز شاهدیم که کاظمی پور در این همه پرسی با حضور حداکثری همکاران نمره قابل قبولی را اخذ کرد و این نمره پشتوانه ای محکم و بزرگی است که یک همکار می تواند در دوران بازنشستگی برای خودش به همراه داشته باشد. مدیر شعب استان از همکاران شاغل حاضر در مراسم و سایر همکاران شعب خواست تا با ایثار و پشتکار ضمن خدمت رسانی به مشتریان و مردم، رابطه خوب و نزدیک خود را با سایر همکاران حفظ نمایند تا پس از بازنشستگی از سرمایه ای بزرگ برخوردار باشند. وی ضمن تشکر از حضور همکاران در مراسم، از حضور همسر و دختر حسن کاظمی پور و دکتر هوشمند، پزشک معتمد بانک و همکاران بازنشسته تشکر کرد و خواستار تداوم ارتباط وی با همکاران شاغل در دوران بازنشستگی شد. در ادامه مراسم حسن کاظمی پور طی سخنانی از حضور تمامی همکاران و سایر میهمانان حاضر در مراسم تشکر و قدردانی کرد و با بیان خاطراتی از روزهای گذشته ی خدمتش در بانک مسکن، از همکاران خواست تا لحظه لحظه حضور در بانک و خدمت به مردم را قدر بدانند و از فرصت پیش آمده بهترین بهره برداری را بنمایند. در ادامه مراسم به رسم یادبود هدایایی از طرف مدیریت شعب استان، خانواده و سایر همکاران به وی اعطای شد.
آخرین بروزرسانی 1399/3/26