فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی از کارکنان شش شعبه در تبریز، که در بخش های مختلف موفق عمل نموده بودند، قدردانی کرد.

تجلیل از زحمات پرسنل شعب

امیر رنجبریان مدیر شعب این استان با حضور در شعب مرکزی، قطران، ابوریحان، شهید بهشتی، 17 شهریور و شریعتی جنوبی تبریز از عملکرد کارکنان این شعب، در بخش های مختلف، با اهدای کارت هدیه تجلیل کرد.
مدیر شعب استان طی سخنانی گفت: با توجه به شرایط کرونایی که به دلیل رعایت شیوه نامه های بهداشتی امکان تشکیل جلسات فصلی با روسای شعب و همکاران وجود ندارد تصمیم بر آن شد که در شعبه حضور یافته و بر اساس ارزیابی عملکرد شعب، ضمن بررسی وضعیت همکاران و رسیدگی به مشکلات آنان، از تلاش همکاران در بخش های مختلف، با اهدای کارت هدیه تجلیل به عمل بیاورم. رنجبریان ادامه داد: شعبه مرکزی تبریز در زمینه فروش اقساطی مسکن مهر، شعبه قطران تبریز در تحقق اهداف حساب های بدون هزینه در سال 98 و تحقق اهداف در صدور ضمانت نامه در سال99، شعبه ابوریحان تبریز در تحقق اهداف تسهیلات اعطایی از محل اوراق در سال 98 و تحقق اهداف در حساب های هزینه ای و تعهدی در سال 99 و ارزیابی عملکرد 6 ماهه اول سال 99، شعبه شهید بهشتی تبریز در تحقق اهداف بخش حساب های تعهدی و وصول مطالبات در سال99، شعبه شریعتی جنوبی تبریز در تحقق اهداف جذب منابع و صدور ضمانت نامه در سال 99 و شعبه هفده شهریور تبریز در تحقق اهداف جذب منابع و کاهش معوقات در عقود مبادله ای در سال 99، توانسته بودند موفقیت کسب نمایند که شایسته تقدیر بود. وی ادامه داد به منظور تجلیل از سایر شعب موفق دیگر نیز، در روزهای آینده به محل شعب مراجعه نموده و از عملکرد سایر همکاران موفق نیز تقدیر خواهم نمود. رنجبریان در بخش پایانی سخنان خود از تلاش تمامی همکاران در سطح استان که در شرایط سخت کرونایی در شعب مختلف مشغول خدمت رسانی به مردم و مشتریان می باشند تشکر کرد و برای ایشان و خانواده های محترم همکاران آرزوی سلامتی و تندرستی نمود.
آخرین بروزرسانی 1399/8/10