فهرست اخبار فهرست اخبار

روسای شعب استان آذربایجان شرقی مسائل و مشکلات شعب این استان را در جوی صمیمی، برای سرپرستان اداره کل امورکارکنان و اداره کل رفاه کارکنان و معاون اداره کل آموزش، مطرح نمودند.

سرپرستان اداره کل امورکارکنان و اداره کل رفاه کارکنان و معاون اداره کل آموزش ازشعب استان آذربایجان شرقی بازدید نمودند

در سفری که منوچهر فتح آبادی، سرپرست اداره کل امورکارکنان، علیرضا ابراهیمی، سرپرست اداره کل رفاه کارکنان و مهدی کلهر معاون اداره کل آموزش، از روز سه شنبه تا پنج شنبه هفته گذشته به این استان داشتند ضمن تشکیل جلسه با مدیر شعب و معاونین مدیریت شعب و روسای شعب و دوایر مدیریت شعب این استان در سالن همایش مدیریت، از 7 شعبه در سطح کلانشهر تبریز نیز بازدید به عمل آوردند.
در جلسه تشکیل شده امیر رنجبریان مدیر شعب استان آذربایجان شرقی طی سخنانی حضور میهمانان را گرامی داشت و ضمن خیرمقدم گویی، به ارائه گزارش مبسوطی از وضعیت استان در زمینه های جذب منابع، وصول مطالبات، وضعیت شغلی و معیشتی کارکنان، تعداد پرسنل و عملکرد مدیریت در شرایط کرونایی، کمبودها و نیازهای موجود و ... پرداخت و در ادامه با تشکیل پنلی به صورت صمیمی مسائل و مشکلات شعب، توسط تعدادی از روسای شعب استان مطرح شد و پاسخ های لازم نسبت به دغدغه های حاضرین در زمینه های مختلف ارائه گردید. در ادامه جلسه از 16 نفر از فرزندان شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، شاغل در این استان و 8 نفر از نفرات برتر کشوری آزمون سنجش شغلی کارکنان بانک مسکن، با اهدای لوح سپاس و هدایایی قدردانی و تجلیل شد. لازم به ذکر است بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده طی 2 روز از شعب مرکزی، گلستان، 17 شهریور، شریعتی جنوبی، ابوریحان، شهید چمران و ستارخان تبریز نیز بازدید به عمل آمد.
آخرین بروزرسانی 1399/12/19