تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترک بانک مسکن و بنیاد مسکن

بنیاد مسکن گیلان، رتبه اول کشوری در تحقق اهداف فروش اقساطی مسکن مهر را کسب نمود

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در نشست بررسی موانع و مشکلات فروش اقساطی مسکن مهر و وصول مطالبات روستایی که با حضور مسیولین بنیادمسکن و روسای شعب و دوایر مدیریت در سالن اجتماعات بانک مسکن برگزارگردید اظهارداشت: بر اساس درصد تحقق اهداف طرح مسکن مهر در سامانه راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کل کشور ، استان گیلان رتبه اول کشوری را کسب نموده است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس آمار سامانه کشوری تعهدات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان یک هزار و 786 واحد در بخش 99 ساله و بالغ بر 21 هزار و 44 واحد در بخش خود مالک است که مجموعا" 22 هزار و 830 واحد را شامل می شود. که اکثرا" در قالب پروژه های مسکونی در شهرهای زیر 25 هزار نفر و 99 ساله، در حال انجام می باشند .
معاون امور مسکن شهری ضمن ابراز خرسندی از جایگاه استان گیلان گفت: با توجه به آمار و عملکرد ارایه شده در استان گیلان، عامل اصلی موفقیت کسب شده، همکاری و هماهنگی مسیولین شعب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک مسکن استان در شهرستانها می باشد که این امر قابل تقدیر است. و ادامه این روند تعامل و همکاری می تواند باعث کاهش مشکلات احتمالی و رسیدن به اهداف مقرر شود.
 
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیادمسکن استان گیلان نیز در این همایش بااشاره به اینکه ، 5 درصد کل مطالبات روستایی کشور به استان گیلان اختصاص یافتهگفت: استان گیلان بالاترین میزان مطالباتروستایی را در کل کشور دارا می باشد.
مهندس بابایی افزود: در وصول مطالبات روستایی افراد تحت پوشش نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) برای سال 94، اولویت به بانک مسکن اختصاص یافته است.
در پایان این نشست نیز مقرر گردید مسیولین بنیادمسکن در مرکز استان و شهرستانها ، جلسات ماهانه بررسی موانع و مشکلات مسکن مهر و وصول مطالبات مهر و روستایی با حضور روسای شعب بانک مسکن برگزار نمایند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/27