فهرست اخبار فهرست اخبار

پودمان آموزشی آشنایی با بازارهای سرمایه در مدیریت گیلان برگزار شد

معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان گیلان با شرکت در دوره آموزشی آشنایی با بازارهای سرمایه اظهارداشت: بورس و بازار سرمایه یکی از جذاب ترین روشهای سرمایه گذاری است .
 بازدهی بالای بازار سرمایه و تنوع ابزارهای این بازار باعث شده است تا بیشتر سرمایه گذاران با درجه های ریسک پذیری متفاوت در این بازار به سرمایه گذاری بپردازند .
زهرا صداقت علی ضمن تاکید بر نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی " اقدام و عمل " افزود: با توجه به رویکرد بانک مسکن بعنوان یک بانک توسعه ای - تخصصی، همچنین رهنمودها و تاکیدات مدیران عالی بانک مبنی بر ضرورت آشنایی کارکنان با بازارهای سرمایه در جهت ارایه خدمات جدید بانکداری در شعب، این دره آموزشی برگزار گردید.
شایان ذکر است، این پودمانهای آموزشی جهت اطلاع رسانی و انتقال دانش "بازار سرمایه ایران"، " بازار های مالی اسلامی" و " بازارها و نهادهای مالی" ، با عنوان دوره عمومی آموزشی " آشنایی با بازارهای سرمایه" ، جهت روسای شعب و دوایر این مدیریت و با بهره گیری از توانایی علمی و مشاوره ای دکتر محسنی از همکاران گروه مالی بانک مسکن در نیمه دوم اردیبهشت ماه و به مدت 17 ساعت در مدیریت گیلان برگزار گردید.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4