تازه های اخبار تازه های اخبار

تودیع و معارفه مسیولین حراست بانک مسکن استان ایلام

طی مراسمی که با حضور روسای ادارات کل حراست بانک مسکن ،دبیر گروه ولایت ، روسای شعب استان و جمعی از همکاران مدیریت استان ایلام برگزار شد از خدمات وزحمات حشمت کاکی - رییس پیشین دفترحراست استان ایلام - قدردانی و صالح شهری به عنوان رییس دفتر جدید حراست استان ایلام معرفی شد.

معینیان - رییس اداراه کل حفاظت پرسنلی :

هدف و نیت همکاران حراست پیشگیری و کمک به همکاران در برخورد با مشکلات است

طی مراسمی که با حضور روسای ادارات کل حراست بانک مسکن ،دبیر گروه ولایت ، روسای شعب استان و جمعی از همکاران مدیریت استان ایلام برگزار شد از خدمات وزحمات حشمت کاکی - رییس پیشین دفترحراست استان ایلام -  قدردانی و صالح شهری به عنوان رییس دفتر جدید حراست استان ایلام معرفی شد.

در این مراسم که  معینیان - رییس اداره کل حفاظت پرسنلی ، رحیمی -   حفاظت و امور ایمنی ،  نعمتی - برنامه ریزی و آموزش و هماهنگی دفاتر حراست - قاسمی معاون حوزه هماهنگی دفاتر حراست  و عظیمی -  رییس دفتر حراست استان کرمانشاه و دبیر گروه ولایت  حضور داشتند ، بهروز سلیمانی - مدیر شعب استان ایلام ضمن تقدیر از تلاش های حشمت کاکی ، به فلسفه وجودی حراست و نقش آن در سازمانها پرداخت و گفت : سازمانها، شرکتها و حتی افراد به منظور دست یابی به اهداف خود ،همیشه بدنبال این هستند که با استفاده از نظرات دیگران وبهره گیری از بهترین روشها ،به اهداف مورد نظر خوددست پیدا کنند که در بانک مسکن نیز به منظور جلوگیری از تهدیدات و مشکلات درون سازمانی و برون سازمانی  ،حراست با ارایه راهکارهای لازم ،مشورت ها و هوشیاری، توانسته است به خوبی تمامی خطاها و خطرات را مدیریت کند.

مدیر شعب استان با اظهار رضایت از عملکرد همکاران استان ایلام چه در گذشته و  چه درحال، آنان را جزی بهترین پرسنل کشور و فاقد هرگونه ویژگی های منفی دانست و دلیل این امر را ارزیابی های صورت گرفته توسط سازمانها و نهادهای مربوطه دانست.

سلیمانی خصایص و ویژگی های فردی و هم چنین پیشگیری و کنترل های دقیق و موثر همکاران حراست استان را از دلایل این موفقیت ها دانست وبیان داشت: همکاران حراست استان ایلام همیشه مسایل و موراد را به خوبی هدایت نموده و قبل از آنکه جرمی و یا تخلفی صورت بگیرد و یا اینکه خدایی نکرده همکاری دچار اشتباهی شود، آنرا هدایت نموده اند.

در ادامه این جلسه معینیان - رییس اداراه کل حفاظت پرسنلی -با ذکر حدیثی از حضرت علی (ع)  اشاره به نامه آن حضرت به مالک اشتر ، یکی از وظایف حراست را صیانت از پرسنل دانست و گفت : هدف و نیت همکاران در ادارات حراست نه برخورد است و نه مچ گیری ، بلکه پیشگیری و کمک به همکاران در برخورد با مشکلاتی است که برای آنان بوجود آمده است.

ایشان بر اطلاع رسانی به همکاران در خصوص بخشنامه های صادره ، طبقه بندی مکاتبات شعب ،بایگانی اسناد  کنترل تلفن ها  تاکید نمودند.

 آقای رحیمی - رییس اداراه کل حفاظت و امور ایمنی- نیز با ذکر خصوصیات اخلاقی و رفتاری آقای حشمت کاکی - به مدیریت خوب ایشان در حراست استان اشاره و اظهار داشت : خوشبختانه طی مدت فعالیت آقای کاکی هیچ گونه مشکلی در استان ایلام مشاهده نگردید که نشان از تعامل بسیار خوب حراست و مدیریت استان  در امور جاری بانک بوده است .

عظیمی - رییس دفتر حراست کرمانشاه و دبیر گروه ولایت نیز دست یابی به اهداف مورد نظر در هر مدیریت را در سایه تعامل و همفکری آن مجموعه دانست و  فلسفه ایجاد مناطق و گروههای حراست بانک مسکن به چند گروه را ایجاد ارتباط نزدیک با شعب و رصد کردن مطالب و مشکلات آنان دانست.

وی در پایان آسیب شناسی و همکاری با حراست را باعث تسهیل عملکرد و بهبود سازمان دانست.

در پایان این مراسم ضمن معارفه آقای صالح شهری ،از خدمات حشمت کاکی با اهدای هدایا تقدیر شد

آخرین بروزرسانی 1394/4/23