تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضورمدیر شعب استان ایلام :

از همکاران ایثارگر مدیریت تجلیل شد

با حضور مدیر و معاون مدیر شعب استان وبه منظور پاسداشت رشادت ها و دلاوریهای همکاران ایثارگر از آنان تجلیل بعمل آمد.
طی مراسمی که با حضور صید محمد نصرالهی - مدیرشعب و جعفر قیصر زاده - معاون مدیر شعب استان در محل مدیریت برگزار شد از همکاران ایثارگر مدیریت تجلیل بعمل آمد.
صید محمد نصرالهی - مدیر شعب استان ایلام - در این مراسم با اشاره به  خدمات ارزشمند همکاران ایثارگر و قدردانی از زحمات آنان در دوران خدمت، به لیا قت و رشادتهای آنان در دوران دفاع مقدس پرداخت و حضور آنان درجبهه های جنگ را برگ زرینی در تاریخ زندگی آنان دانست.
 وی با بیان اینکه اگر نبود صبوری و تحمل سختیها  توسط این عزیزان ، بعید بود که امروز این جایگاه و آرامش را در کشور داشته باشیم تصریح کرد: ارج نهادن و تکریم این عزیزیان نه تنها یک وظیفه می باشد بلکه نشانه احترام گذاشتن به ترویج فرهنگ ایثارگری و جانبازی است.
نصرالهی - مدیر شعب استان - سپس با اشاره به توانمندیها و جایگاه اجتماعی همکاران ایثارگر در بین احاد جامعه ،به رسالت سنگین همکاران ایثارگرجهت کمک و همکاری با بانک مسکن تاکید نمود وخواستار ارایه نظرات و مشارکت در برنامه های بانک توسط آنان شد.
مدیر شعب استان سپس بر تاکید بر ادامه این گونه دیدارها و مراسمات تاکید و خواستار برگزاری اردو ها، دیدار ها ورفع مشکلات آنان در زمینه های مختلف شد.
در ادامه این مراسم  همکاران ایثارگر به ذکر خاطراتی از نحوه مجروحیت ، اسارت و شرایط سخت دوران اسارت در اردوگاههای عراق پرداختند که  در ادامه آن مدیر شعب استان با استقبال از بیان خاطرات توسط همکاران ایثارگر، بر نگارش یا ضبط این خاطرات توسط همکاران ایثارگر و ارایه آن به مدیریت جهت ارسال به ادارات مربوط جهت جمع آوری و تهیه کتاب تاکید نمود. 
در پایان این مراسم هدایایی ارسالی از سوی اداراه کل رفاه کارکنان و مدیریت استان به همکاران آزاده و ایثارگر اهدای و از آنان تجلیل بعمل آمد .
آخرین بروزرسانی 1395/3/4