افتتاح حوزه ناظرغرب و معارفه رییس حوزه ناظر شمال مدیریت شعب استان اصفهان

با حضور ییس اداره کل امور مدیریتهای شعب و مدیر اصفهان صورت پذیرفت

افتتاح حوزه ناظرغرب و معارفه رییس حوزه ناظر شمال مدیریت شعب استان اصفهان

حوزه ناظر غرب استان اصفهان با حضور رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب،معاون اداره کل امور مدیریت های شعب،مدیر استان اصفهان،تعدادی از مسیولین مدیریت و شعب تابعه و کارکنان شاغل وبازنشسته شعبه مرکزی شاهین شهر افتتاح و راه اندازی شد.
حوزه ناظر غرب استان اصفهان با حضور رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب،معاون اداره کل امور مدیریت های شعب،مدیر استان اصفهان،تعدادی از مسیولین مدیریت و شعب تابعه و کارکنان شاغل وبازنشسته شعبه مرکزی شاهین شهر افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این مراسم ابتدا مهدی کریمی طی سخنانی ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به کلیه همکاران ، به ارایه گزارش مختصری درخصوص موقعیت جغرافیایی منطقه تحت پوشش حوزه و  آمارمانده منابع ومصارف شعب تابعه پرداخت و افزود : نقش حوزه های ناظر در پیشبرد اهداف بانک موثر است و بایستی همه همکاران با تمام توان در دستیابی به این اهداف تلاش نمایند کمااینکه شعب تحت نظارت حوزه از آمار منابع و مصارف نسبتاً قابل قبولی برخوردارند و با ایجاد حوزه ناظر ضروریست به شرایط بهتری دست یابند.

کریمی شعب مرکزی،حافظ،عطار وگلدیس شاهین شهر،مرکزی و پارک فولادشهر،مرکزی وبازار گلپایگان،خوانسار، داران،وزوان،فریدونشهر،میمه و دولت آباد را شعب تحت نظارت این حوزه خواند و تلاش بیش از پیش و همکاری لازم این شعب را درراستای نیل به اهداف عالیه بانک خواستار شد

کریمی در ادامه به پتانسیل های موجود صنعتی،اقتصادی و ساختمانی در منطقه ی غرب اصفهان اشاره کرد واظهار داشت: با تلاش موثر گروهی و نظارت و راهبری حوزه غرب بر چهارده شعب تابعه میتوانیم با جذب مشتریان بزرگ جدید به برنامه های استراتژیک بانک نایل آییم.

سپس جعفر آقاملایی رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب از مدیر اصفهان بدلیل پیگیریهای مکرر و جدی در راستای ایجاد حوزه ناظر غرب تشکروقدردانی نمود و اظهارداشت: نظریه ی تشکیل حوزه ها از مدیریت اصفهان قوت گرفت و در ادامه عملکرد مثبت حوزه ناظر شمال اصفهان بانک را در بخش توسعه حوزه های ناظر مصمم کرد و اکنون شاهد افتتاح وشروع بکار حوزه ناظر غرب مدیریت اصفهان هستیم وآینده ی درخشانی را با توجه به وضعیت منطقه متصوریم.

آقاملایی با اشاره به سهم حدود 15 درصدی شعب حوزه غرب از رشد منابع مدیریت اضافه ساخت: با عملکرد خوب و مطلوب حوزه های ناظر وشعب تابعه ،ایده ارتقای وگسترش حوزه ها در بانک تشویق وتقویت میشود و انتظار میرود تا حوزه های ناظر بعناون بازوهای توانمند مدیریت در بازاریابی و جذب منابع با بکارگیری تمام استعدادها و ظرفیتها بانک را به اهداف مورد نظر برسانند.

آقاملایی درادامه اصفهان را پیشتازو پیشرو در فعالیتهای بانک خواند و تمامی شعب را در فرصت باقیمانده تاپایان سال با استفاده از توان همه همکاران به تلاش بیشتر توصیه کرد.

رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب با تجزیه و تحلیل وضعیت پرسنل ونیروهای مدیریت اصفهان، سابقه خدمتی 60 درصد از کارکنان این مدیریت را زیر 15 سال اعلام و از این نیروها بعنوان نیروهای جوان،توانمند وکاردان یاد کرد.

رییس اداره کل امورمدیریتهای شعب با اشاره به آمار قراردادهای منعقده و سهم الشرکه پرداختی تسهیلات مسکن مهر تصریح کرد : باید همه همکاران جهت عدم معوق شدن اقساط تلاش نموده و جهت توانمندتر شدن بانک با حساسیت بیشتر نسبت به انجام سریع تقسیط تسهیلات طرح مهر اقدام نمایند.

آقاملایی در پایان با قدردانی از مدیرامورمناطق و استانها و مدیرامور طرح وبرنامه و دیگر مسیولان در بحث تشکیل حوزه های ناظر ،تشکیل حوزه ها را باعث خیروبرکت و تلاش بیشتر همکاران دانست.

شیرانی نژاد رییس حوزه غرب استان اصفهان نیز ضمن گزارشی از عملکرد شعبه مرکزی شاهین شهر فلسفه وجودی ستاد و حوزه های ناظر را تسهیل امورو پشتیبانی بهتر و سریعتر دانست و گفت : افتتاح حوزه ناظر غرب اصفهان را درماه ربیع به فال نیک میگیریم و امیدواریم با همدلی واتحاد همه همکاران همچون گذشته بتوانیم با موفقیت به اهداف مدنظر مدیران دست یابیم.

سپس حکم امیرعباس شیرانی نژاد بعنوان رییس حوزه ناظر غرب استان اصفهان به وی اهدا و بخاطر زحمات چندین ساله در شعبه مرکزی شاهین شهر از وی قدردانی گردید.

بعد از مراسم نیز ساختمان حوزه غرب بصورت نمادین با چیدن روبان افتتاح و از فضای داخلی آن بازدید بعمل آمد.درحاشیه این بازدید آقاملایی ضمن قدردانی از زحمات انجام شده در راستای ایجاد فضای حوزه،  چیده مان زیبا و دکوراسیون مطلوب را در بازار رقابتی امروز باعث جذب وجلب مشتری دانست و بر اهتمام ویژه همکاران به زیباسازی فضاهای بانک تاکید ورزید.

گفتنی است احکام احمدرضا دادخواه وسیدصدرالدین حسینی نیز بترتیب بعنوان رییس ومعاون شعبه مرکزی شاهین شهر نیز توسط رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب و مدیر منطقه بایشان اهدا گردید
در رویدادی دیگر

رییس حوزه ناظر شمال اصفهان با حضور رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب،معاون اداره کل امور مدیریت های شعب،مدیر استان اصفهان،معاون اجرایی،مسیول حوزه حراست و رؤسای شعب تابعه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این مراسم ابتدا مهدی کریمی طی سخنانی ، به ارایه گزارش مختصری درخصوص موقعیت جغرافیایی منطقه تحت پوشش حوزه کاشان و  آمارمانده منابع ومصارف شعب تابعه پرداخت و افزود : نقش حوزه های ناظر در پیشبرد اهداف بانک موثر است و بایستی همه همکاران با تمام توان در دستیابی به این اهداف تلاش نمایند کمااینکه شعب تحت نظارت حوزه از آمار منابع و مصارف نسبتاً قابل قبولی برخوردارند و با ایجاد حوزه ناظر ضروریست به شرایط بهتری دست یابند.

کریمی شعب مرکزی،امام رضا،امام حسین،امام،شهیدمنتظری،شهیدبهشتی،محتشم و آیت اله سعیدی کاشان،آران وبیدگل، نطنز،اردستان،بادرود و زواره را شعب تحت نظارت این حوزه خواند و تلاش بیش از پیش و همکاری لازم این شعب را درراستای نیل به اهداف عالیه بانک خواستار شد

کریمی در ادامه به پتانسیل های موجود صنعتی،اقتصادی در منطقه ی شمال اصفهان اشاره کرد واظهار داشت: با تلاش موثر گروهی و نظارت و راهبری حوزه غرب بر چهارده شعب تابعه میتوانیم با جذب مشتریان بزرگ جدید به برنامه های استراتژیک بانک نایل آییم.

سپس جعفر آقاملایی رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب ضمن قدردانی از تلاشهای انجام شده در این حوزه همه کارکنان را در فرصت باقیمانده تا پایان سال به جذب منابع پایدار وارزان قیمت،وصول مطالبات و تقسیط تسهیلات مسکن مهر توصیه کرد.

گفتنی است در پایان حکم شمسعلی امیری بعنوان رییس جدید حوزه ناظر شمال اصفهان بازخوانی وبه وی تقدیم شد
آخرین بروزرسانی 1394/4/22