تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از کارکنان حوزه حراست استان اصفهان

مدیر شعب استان اصفهان به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) ضمن دیدار با مسیولین و پرسنل حوزه حراست استان ، از ایشان به واسطه زحمات شبانه روزی و عملکرد خوب یکسال گذشته تقدیر و تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، در این مراسم که با حضور معاون اداری پشتیبانی و معاون مالی فناوری مدیریت برگزار شد حسن نوروزی با اشاره به اهمیت و نقش حراست در پیشبرد اهداف نهادهای اقتصادی، گفت: هدف ما در یک نهاد اقتصادی حرکت در راستای جایگاه واقعی سازمان،  نیل به اهداف و خدمتگزاری به مردم است و برای این امر نیازمند بستری امن جهت فعالیتها و خدمات خود می باشد که حراست  نقش بسزایی را در این خصوص ایفا میکند.

وی بااشاره به تکلیف سنگین حراست و لزوم حفظ آرامش در سطح جامعه افزود : امروز با وجود دشمنی ها و کارشکنی های کشورهای بیگانه ، در جبهه اقتصادی سختی به سر میبریم و خدمات شما همکاران خدوم و با درایت در این شرایط به منزله ی رزمندگی در دوران جنگ تحمیلی است.

وی اظهار کرد: امیدواریم درسال جدید با هوشیاری بیشتر و نگاه مثبت بتوانیم همچون گذشته در کنار یکدیگر، دست به دست هم بدهیم و کارهای خوب ، ماندگار و موثری، در جهت رشد و ارتقای سازمان و تحقق اهداف این مجموعه بزرگ اقتصادی و در نهایت خدمت به مردم عزیز کشورمان انجام دهیم.

گفتنی است در این مراسم مدیراستان با اهدای هدایایی از محمدحیدری مسیول حوزه حراست، محسن ابراهیمی معاون حفاظت پرسنلی،محمدپورمحسن معاون حفاظت فیزیکی،محمدحسن مسعود کارشناس IT  و حسن نریمانی پرسنل حوزه حراست تجلیل و تقدیر کرد.

آخرین بروزرسانی 1398/2/19