تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از مدرسین و فعالان عرصه آموزش

به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ استاد و معلم ، طی مراسمی با حضور مدیر شعب استان اصفهان، از مدرسین و فعالان عرصه آموزش قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، حسن نوروزی مدیر شعب استان با اشاره به اهمیت و ضرورت امر آموزش برای پرسنل گفت : آموزش کارکنان فرآیندی است که انطباق وسازگاری کارکنان را با محیط متحول سازمان و انطباق بهتر سازمان را با محیط بیرون فراهم می آورد.

وی در ادامه افزود : آموزش موجب توانمندی پرسنل میشود و در نتیجه سرمایه انسانی توانمند می تواند سازمانی پویا و موفق را شکل دهد.

مدیراصفهان اظهارداشت : آموزش کارکنان یک امر حیاتی و اجتناب ناپذیر است که باید بطور مستمر با مجموع فرآیندهای مدیریت مورد توجه قرارگیرد تا سایر فعالیتهای مدیریت بتواند مثمرثمر واقع گردد.

گفتنی است در این مراسم از غلامرضا سرشاری،حجت اله کریم زاده،علیرضا برزوییان، نادر وحیدی، محمدحیدری ،مهدی دهقانی، روح اله طغرایی،رحمت اله شفیعی،داراب اسدی، سیدمرتضی سیدحلاج، حسینعلی مشهدی،محمدکریمی،عباسعلی محمدی ،محمدکسایی،میثم کوچکیان،اسماعیل صداقت،رامین رشیدی، از مدرسان و فعالان عرصه آموزش استان قدردانی بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1398/2/26