تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست تخصصی با فعالان بخش مسکن و ساختمان انجمن صنفی انبوه سازان استان اصفهان

نشست تخصصی با فعالان بخش مسکن و ساختمان انجمن صنفی انبوه سازان استان اصفهان به میزبانی این انجمن و با حضور سعید زارعی معاون اجرایی مدیریت و نادر وحیدی رییس دایره اموراعتباری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب اصفهان در این نشست، سعید زارعی معاون اجرایی مدیریت استان اصفهان با تبیین سیاستهای جدید اعتباری و تشریح شرایط و سیاستگذاری جاری و محصولات منحصر به فرد بانک و انواع تسهیلاتی که از قابلیت بالایی برخوردارهست ، از اعضای انجمن خواست که در راستای توسعه همکاری و تعامل بیش از پیش فی مابین ، نسبت به نشر مطالب مطروحه برای اعضا و فعالان بخش تولید مسکن و ساختمان اقدام نمایند.

وی افزود :  بی تردید بخش مسکن و ساختمان یکی از بخشهای مهم اقتصادی کشور محسوب می شود که سهم عمده ای در تولید ناخالص ملی ، سرمایه گذاری و اشتغال کشور دارد و به لحاظ ارتباط نزدیکی که با سایر بخش های اقتصادی داراست  و نقشی که در ایجاد زنجیره تولید و فعالیت های تولیدی می تواند داشته باشد همواره بعنوان یک محرک قوی و موثر در رونق و رشد اقتصادی کشور مورد توجه دولت و فعالان این بخش قرار گرفته است.

درپایان این نشست ضمن ابراز رضایتمندی طرفین ،  با بحث پیرامون مسایل موجود در زمینه تامین مالی و مشکلات موجود و مطرح شدن انتظارات و پیشنهادات اعضای انجمن، بصورت پرسش و پاسخ به پایان رسید.

آخرین بروزرسانی 1398/4/22