تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان اصفهان :

افق سال 94 مدیریت اصفهان بسیار روشن است

مدیرشعب استان اصفهان درحاشیه ی کلاس آموزشی چکاوک که با حضورحدود یکصد نفر از متصدیان،کاربران و پایوران شعب سطح استان برگزار گردید، افق سال 94 استان اصفهان را بسیار روشن ترسیم کرد.
به گزارش روابط عمومی اصفهان در این همایش آموزشی که معاونین مدیریت،مسیول حوزه حراست ومسیول دایره فنی سیستمهای مدیریت نیز حضور داشتند، مهدی بلوچی گفت : تلاشها و دستاوردهای دوره های قبل قابل تقدیر است لیکن جایگاه فعلی مدیریت اصفهان برازنده نبوده و بایستی با برآیند تلاش و کوشش همه ما ، مدیریت اصفهان درآینده ای نزدیک به جایگاه اصلی خود برسد.
وی اظهارداشت : هراستانی دارای قابلیت و پتانسیل مخصوص به خود است و استان اصفهان نیز با برخورداری بیشتر ، علاوه بر پتانسیلهای ذاتی و اقتصادی، دارای منابع انسانی جوان و تحصیلکرده نیز میباشد و انتظار میرود تا این ظرفیتها و استعدادهای استان مصروف برآن شود تا درپایان سال برآیند خوبی باتحقق اهداف بانک انجام شده باشد.
مدیراصفهان تاکید کرد : نقش ستاد، نقش حمایتی و پشتیبانی است و باید تمامی دوایر از صفر تا صد در خدمت شعب بوده و از مجموعه حمایت کنند.
وی افزود: آنچه که در استان در سه ماه اخیر افتاده است، امیدوارکننده بوده و یکی از اهداف ما برای پایان سال جاری ارتقای درجه شعب و در پی آن رشد انبوه نیروهای مستعد استان میباشد.
بلوچی درادامه بر اهمیت نهادینه شدن فرهنگ بازاریابی و لزوم اشراف بر سیاستهای اعتباری تاکید کرد وگفت : جذب منابع به ویژه منابع ارزان قیمت باید جزی دغدغه های اصلی همه کارکنان باشد و با تلاش موثر گروهی و بهره برداری از طرح ها و مزایای رقابتی بانک بایستی این اتفاق به زودی محقق گردد.
مدیرمنطقه گفت : آنچه امروز از همه بیشتر برای ما حایز اهمیت است سلامت کار کردن همکاران است، چرا که بانک مسکن درحال حاضر بر روی ستون و خیمه سلامت ایستاده و بخاطر همین شخصیت و قداست بانک و کارکنان نمیتوانیم عنصر ناسالم را بپذیریم.
بلوچی درپایان صحبتهای خود تصریح کرد : حتما با همدلی و هم افزایی همه کارکنان سال 94 را باعزت و رفعت بسرخواهیم برد و این مهم با همبستگی،تلاش،تدبیر و توکل دست یافتنی است.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18