تازه های اخبار تازه های اخبار

گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در مدیریت اصفهان

آیین گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در مدیریت استان اصفهان انجام شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، مدیر استان به مناسبت ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان،از کلیه بازنشستگان  استان با اهدای لوح تقدیر و هدیه قدردانی و تجلیل کرد.
مهدی بلوچی مدیرشعب بانک مسکن استان اصفهان در این رابطه گفت : بازنشستگان مجموعه‌ای از تجربیات ارزنده هستند واین تجربیات و دستاوردها همواره قابل توجه بوده و بطور شایسته می بایست مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت و نقش خانواده در دین مبین اسلام گفت : حفظ و تکریم خانواده، به‌عنوان مهم‌ترین نهاد اجتماعی، از اهمیت والایی در آموزه‌های اسلامی برخوردار است و از جمله مؤیدات این مطلب نزول سوره‌ی انسان در 25 ذی‌الحجه در شان اهل‌بیت پیامبر (ص) است که پس از سه روز روزه و انفاق افطار خود، از طرف خداوند اطعام شدند. ازاین‌رو، این روز «روز تکریم خانواده» نام‌گذاری شده است.
گفتنی است در همین راستا و طی مراسمی باشکوه از همکاران بازنشسته فرج اله رحمانی بلداجی،اکبرمحمدی فلاورجانی ، سیدحسین عبیری ، ابوالقاسم کشاورزی ، خدیجه پیرمرادیان و صدیقه نصر اصفهانی با اهدای هدایای نفیس از طرف مدیرعامل بانک و مدیر استان اصفهان تجلیل و تقدیر شد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4