تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست هم اندیشی مدیران بانک مسکن وبنیاد مسکن انقلاب اسلامی باهدف تسریع در روند پرداخت تسهیلات روستایی برگزار شد

نشست هم اندیشی مدیران بانک مسکن وبنیاد مسکن انقلاب اسلامی باهدف تسریع در روند پرداخت تسهیلات روستایی برگزار شد .

به منظور تسریع در روند پرداخت تسهیلات مسکن روستایی وافزایش تعامل وهمکاری های فی مابین نشست هم اندیشی مدیران بانک مسکن وبنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در محل بنیاد مسکن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان حسین  حاجی پور در این نشست گفت بانک مسکن وبنیاد مسکن انقلاب اسلامی از یک خانواده  هستند وتعامل وهماهنگی بین این دو نهاد موجب انجام بهتر وسریع تر امور خواهد شد

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات روستایی، همکاری و همفکری بانک و بنیاد مسکن استان را درخصوص فروش اقساطی و همچنین بازپرداخت اقساط تسهیلات خواستار شد.

مدیر شعب استان استفاده از ابزارهای تشویقی و امکانات بنیاد در راستای فروش اقساطی و تعیین تکلیف تسهیلات پرداختی را مورد تاکید قرار داد.

علی اکبر سلطانی نژاد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در این دیدار با تاکید بر تسهیل روند پرداخت تسهیلات روستایی تلاش بانک مسکن وبنیادمسکن انقلاب اسلامی استان را درراستای افزایش سهم اعتبارات تخصصیصی تسهیلات روستایی خواستار شد.

مدیرکل بنیاد مسکن از اعلام آمادگی این بیناد برای همکاری با بانک مسکن در راستای فروش ا قساطی و وصول مطالبات معوق خبر داد و افزود این بنیاد با تمام توان خود و با استفاده از ابزارهای تشویقی و تبلیغی آماده همکاری با بانک در جهت وصول مطالبات معوق و فروش اقساطی تسهیلات مسکن روستایی است.

 معرفی متقاضیان تسهیلات روستایی روستاهای اطراف شهرستانهای  کرمان وسیرجان به بانک مسکن ، فرهنگ سازی پرداخت تسهیلات، استفاده از ابزارهای تشویقی و امکانات بنیاد و تعامل و همکاری با استانداری، فرمانداریها، دهیاریها و شورای روستا جهت تعیین تکلیف تسهیلات روستایی از جمله تصمیمات این نشست بود.

آخرین بروزرسانی 1396/9/29