تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون اجرایی بانک مسکن استان کرمانشاه:

عملکرد مثبت کارکنان با همکاری ومشارکت جمعی محقق می شود

معاون اجرایی مدیریت شعب بانک مسکن استان کرمانشاه گفت: بررسی آمار شعب موفق نشان می دهد که عملکرد مثبت با همکاری و مشارکت همه کارکنان شعبه، محقق می شود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، ساسان یلی نژاد، معاون اجرایی مدیریت استان، در جلسه ای که به منظور بررسی عملکرد تعدادی از  شعب بانک مسکن برگزار شد، اظهار داشت: نقطه مطلوب در عملکرد شعبه تحقق اهدافی است که در ابتدای هر دوره ارزیابی عملکرد، تعیین می شود اما انجام این مهم، نیازمند تلاش گروهی همه همکاران شعبه و پشتیبانی همه جانبه دوایر مدیریت است.

یلی نژاد با اشاره به اولویت های بانک در سالجاری گفت: کاهش مطالبات یکی از مباحث بسیار مهم در سالجاری است که موجب افزایش قدرت تسهیلاتی بانک خواهد شد. استان کرمانشاه نیز در این خصوص با وجود تسهیلات  بخش هایی چون زلزله و سیل با شرایط ویژه ای مواجه است که باید مورد توجه ویژه مشتریان و همکاران قرار گیرد.

وی افزود: طرح هایی چون تبصره 35 وطرح میثاق فرصتهای طلایی برای کاهش مطالبات معوق است که می توان با پیگیری و اطلاع رسانی به مشتری از این طرح ها نهایت استفاده را داشت. بسیاری از پرونده های راکد مطالباتی با اطلاع به موقع و مذاکره با مشتری تعیین تکلیف خواهد شدو مدیریت استان نیز آمادگی دارد در صورت لزوم و نیاز شعبه، بصورت مستقیم وارد مذاکره با مشتریان برای حل پرونده های کلان شود.

یلی نژاد گفت: فروش اقساطی پروژه های مسکن مهر از دیگر اولویت های مهم بانک مسکن  است که در سطح مدیریت، جلسات هماهنگی با ادارات راه و شهرسازی و بیناد مسکن بصورت متعدد برگزار می شود و لازم است مصوبات این جلسه ها با تلاش و پیگیری داویر مدیریت، بویژه همکاران شعب پیگیری و به نتیجه رسانده شود.

 

آخرین بروزرسانی 1399/4/3