تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از بانوان ملبس به حجاب برتر

همزمان با فرارسیدن اعیادعید قربان و غدیر، آیین تجلیل از بانوان بانک مسکن ملبس به حجاب برتر،چادر، با حضور مسیولان این بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه، در ابتدای این مراسم، ریحانی پور، مدیر شعب استان، با اشاره به فضلیت حجاب برتر در محیط کار گفت: پوشش چادر با وجود سختی هایی که دارد، پیامی آشکار در راستای ترویج فضلیت حجاب برتر است و به ارباب رجوع این نکته را یادآور می شود که می توان ضمن حفظ حجاب و عفت کامل در عرصه جامعه و در چرخه تولید و اقتصاد کشور حضور فعال داشت.

وی افزود: همکاران ملبس به چادر، علاوه بر حسن انجام وظایف خود، وظیفه مهمتر ترویج و تشویق سایرین به حجاب برتر را نیز به عهده دارند. این گروه از همکاران، ضمن حفظ پوشش، باید تلاش کنند در انجام امور بانکی نیز بهتر و برتر از دیگران باشند تا به بهترین الگوی اخلاقی و کاری تبدیل شده و به حجاب برتر خود ارزش و اعتبار بیشتری بدهند.

رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک مسکن استان کرمانشاه، در ادامه اظهار داشت: حجاب برتر، محدودیت نیست بلکه مصونیت از آسیب های اجتماعی و انحرافاتی است که متاسفانه برخی خود را از این نعمت محروم کرده اند و برای خانواده هایشان  و جامعه موجب دغدغه و بروز مشکل می شوند.

ریحانی پور، در پایان ضمن تاکید بر لزوم رعایت عفت و پاکدامنی در بین همکاران اعم از آقا و خانم، اظهار امیداوری کرد، در سالهای آینده با تشویق و فرهنگ سازی بیشتر به تعداد بانوان ملبس به حجاب برتر در محیط کار افزوده شده و همکاران متعهد در این زمینه احساس مسیولیت بیشتری داشته باشند.

در این مراسم یلی نژاد و نوری، معاونین اجرایی و مالی وفناوری و کارخانه، دبیر شواری امربه معروف و نهی از منکر در سخنانی به بیان فضیلت حجاب برتر پرداخته و از همکاران بانو ملبس به چادر در بانک مسکن تقدیر وتشکر کردند.

آخرین بروزرسانی 1399/5/22