تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت سالروز تاسیس بانک ؛

تجلیل از 82 مشتری برتر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه

مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه در آستانه 25دیماه از82 مشتری برتر شعب استان کرمانشاه به مناسبت هشتادودومین سالروز تاسیس بانک، تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه، مدیر شعب استان، هدف از این برنامه را بزرگداشت سالروز تاسیس بانک و انتقال حس همدلی و مشارکت به مشتری دانست و اظهار داشت: وجود و بقای هر موسسه مالی حاصل تعامل و ارتباط تنگاتنگ با مشتری است و بزرگداشت سالروز تاسیس بانک، به معنی بزرگداشت آغاز این همکاری وارتباط است و موجب وفاداری بیشتر مشتری خواهدشد.

حسن ریحانی پور،مدیر شعب استان کرمانشاه،که با مراجعه به شعبه الهیه کرمانشاه، بصورت مستقیم در جریان تجلیل یکی از مشتریان استان قرار گرفت، در خصوص اهمیت توجه به مشتری گفت: بانک مسکن با پشتوانه و دلگرمی مشتریان وفادار، ارائه خدمت به مردم را وظیفه خوددانسته، و اکنون در آستانه25دیماه، فرصت را غنیمت دانستیم تا این همراهی و همدلی را ارج نهیم.

وی افزود: نزدیک به یک قرن تجربه گرانبهای خدمتگزاری به مردم، پشتوانه بسیار ارزشمندی است تا بیشتر و بهتر از گذشته مسیر پرافتخار تامین مسکن و سرپناه برای اقشار مختلف جامعه را طی کنیم و یقینا این پیشینه طلائی، چراغ راهی برای آینده ای بهتر با همراهی همه مشتریان خوب و وفادار ما خواهد بود.

مدیر شعب استان کرمانشاه، گفت: بانک مسکن، خشت به خشت در ساخت خانه ای مناسب و فاخر برای خانواده های ایرانی، سهیم بوده و این افتخار بزرگی است که مردم ایران، همکاران ما را به عنوان امین خود پذیرفته و زیر همین سقف ها دعاگوی خدمتگزاران خود در بانک مسکن هستند.

گفتنی است؛ برنامه تجلیل از 82 مشتری برتر و منتخب شعب استان کرمانشاه، در همه شعب استان انجام شد وهر مشتری علاوه بر هدیه، لوح تقدیر با محتوای تجلیل از همراهی ومشارکت با بانک و بزرگداشت نزدیک به یک قرن تجربه را از روسای شعب دریافت کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/11/8