تازه های اخبار تازه های اخبار

رئیس دفترحراست بانک مسکن استان کرمانشاه معرفی شد

در مراسمی با حضور مسئولان اداره کل حراست استان و رئیس اداره کل حفاظت و امورایمنی بانک مسکن، محمدهادی شیخ الاسلامی به عنوان رئیس جدید دفتر حراست مدیریت استان کرمانشاه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه؛ در آئین تودیع و معارفه رئیس دفتر حراست این مدیریت، مهرداد رحیمی ،رئیس اداره کل حفاظت و امورایمنی بانک، با ابراز خوشحالی از حضور در جمع همکاران استان کرمانشاه، گفت: علی رغم شرایط سخت اقتصادی و بیماری کرونا، همکاران ما در بانک مسکن توانستند به خوبی، اهداف بانک را اجرایی کنند و 25 استان، با تلاش همکاران موفق به تحقق جایگاه سبز شدند.

وی افزود: برای کسب موفقیت و تحقق هدف، همه همکاران تلاش کردند و حراست نیز دوشادوش آنها با همدلی در کنار  مجاهدتها  و تلاش های آنها بوده، و ما از حراست هایمان خواسته ایم که یک محیط آرام و امن ایجاد کنند تا همکاران با فراغ بال و آرامش به وظایف خود بپردازند.

 وی در ادامه با اشاره به نقش و جایگاه مهم حراست اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور مدیرعامل محترم بانک در قالب ویدئو کنفرانس برگزار شده، ایشان،حراست را چشم بینای سازمان معرفی کردند که این نگاه مثبت، رسالت همکاران ما را در حراست سخت تر می کند لذا باید بیش از پیش در راستای تحقق اهداف بانک قدم برداریم.

وی افزود: فراهم کردن محیط سالم و بدون تنش و تسهیل در اجرای استراتژیهای بانک، از وظایف مهم حوزه ها و دفاتر حراست در استانها است و همکاران ما می توانند با ارائه مشاوره به موقع به  مدیران، نقش مهمی در اجرای صحیح تصمیمات و تحقق اهداف بانک داشته باشند.

رئیس اداره کل حفاظت و امورایمنی بانک مسکن، در ادامه اظهار داشت: با توجه به پتانسیل موجود در استان امیدواریم با همت و تلاش بیشتر همکاران و با استفاده از تمام  ظرفیتهای موجود شاهد ارتقای جایگاه استان باشیم و دفتر حراست نیز در این راستا، حامی و در کنار همکاران و مدیریت استان است.

رحیمی در پایان سخنان خود، با اشاره به مصوبات کمیته پدافندغیرعامل بانک، خواستار  اهتمام مدیریت و حراست استان در اجرای کامل مصوبات کمیته شد.

 در این مراسم حسن ریحانی پور مدیرشعب استان کرمانشاه نیز با ابراز رضایت از همکاری و همراهی دفتر حراست استان در سالهای اخیر اظهار داشت: نقش حراست، در حفظ محیط اداری سالم و بانشاط بسیار مهم است و همه باید در کنارهم برای رسیدن به هدف واحد که همان خدمت رسانی مطلوب به مردم و دستیابی به اهداف بانک است نهایت تلاش و کوشش خود را داشته باشیم.

وی گفت: فداکاریها و ازخودگذشتگی هایی که با وجود این بیماری و ویروس،توسط مدافعان سلامت ظهور و بروز می کند در واقع ادامه راه  رزمندگان مدافع حرم بوده و نشان دهنده این مطلب است که مدافعان سلامت و مدافعان حرم و حریم امنیت کشور، در مواجه با خطر ، از سلامتی و جان گذشته اند تا آرامش و امنیت ما را تامین کنند بنابراین وظیفه ما نیز در بانک ودر جبهه اقتصادی کشور تلاش و کوشش برای خدمت گزاری بیشتر و بهتر است.

مدیر شعب استان کرمانشاه، گفت: شبکه بانکی کشور در کنار مدافعان سلامت بدون وقفه به ارائه خدمت مشغول بوده اند و حتی در این راه، شهید خدمت نیز تقدیم جامعه کرده اند اما پرچم خدمت و پاسخگویی به مردم هیچگاه زمین نمانده و همکاران ما در شعب تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و پرداخت تسهیلات برای رونق ساخت و ساز به کار می بندند.

آخرین بروزرسانی 1399/11/8