تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از برنده های جوایزحسابهای قرض الحسنه بانک مسکن کرمانشاه

برنده های جوایز چهلمین دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن درمحل شعبه طی مراسم های جداگانه، مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه،برنده های جوایز کمک هزینه خریدخودرو  و کمک هزینه خرید لوازم خانگی، هر یک در شعب میزبان حسابهای قرض الحسنه خودباحضور کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت،مورد تجلیل قرار گرفته و بر ادامه همکاری آنها با شعب بانک مسکن تاکید شد.

مدیر شعب استان، در حاشیه این مراسم ها، با اشاره به اهمیت تجهیز حسابهای قرض الحسنه وبیان آماری از وضعیت سپرده های قرض الحسنه این مدیریت اظهار داشت: خوشبختانه در نیمه ابتدای سالجاری از36 شعبه استان 31 شعبه، موفق به تحقق کامل اهداف جذب سپرده قرض الحسنه پس انداز و کسب جایگاه سبز شده اند.

حسن ریحانی پور افزود : عملکرد مثبت شعب استان،حاصل تلاش همکارن است و این تلاش و برنامه ها،  برای حفظ منابع در نیمه دوم سال نیز ادامه خواهد داشت و با برنامه هایی که برای تجلیل از برندگان جوایز قرض الحسنه پیاده شده است امید داریم سایر آحاد مردم نیز به افتتاح یا تکمیل این نوع حسابها گرایش پیدا کنند.

وی اظهار داشت: منابع حاصل از سپرده های قرض الحسنه ، صرف امور خیریه و عام المنفعه می شود لذا اجر معنوی این نوع حساب و جوایز آن، فرصتی است تا این سنت حسنه را احیاء کرده و مردم را به این کار تشویق و ترغیب کنیم.

حسن ریحانی پور افزود : پرداخت443فقره تسهیلات ازدواج از ابتدای سال جاری، از جمله برکات سپرده گذاری مشتریان در حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن بوده،که تا سالهای طولانی خیر و برکت حاصل از تشکیل خانواده ها و زندگی مشترک به سپرده گذاران حسابهای قرض الحسنه برمی گردد.

گفتنی است مدیریت کرمانشاه در چهلمین دوره قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه، هفت برنده جایزه 400میلیون ریالی کمک هزینه خرید خودرو و 16جایزه 200میلیون ریالی کمک هزینه خرید لوازم خانگی ساخت داخل داشته است که مورد تجلیل و قدردانی مدیریت استان قرار گرفتند.

آخرین بروزرسانی 1399/11/8