تازه های اخبار تازه های اخبار

45خانوار نیازمند کرمانشاهی ازکمک های مومنانه کارکنان بانک مسکن بهره مند شدند

مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهراء(سلام الله علیها)در قالب طرح شهیدسلیمانی، کمک های مومنانه کارکنان استان را در اختیار 45 خانوار نیازمند شهرستان کرمانشاه قرار داد.

به گزارش روابط عمومی  بانک مسکن استان کرمانشاه، شروع این کمکهای مومنانه از طریق  واریز مساعدتهای کارکنان بانک مسکن استان از سالروز شهادت سردار سلیمانی و بانام طرح شهیدسلیمانی بود که در قالب این طرح160میلیون ریال جمع آوری شد و در شب شهادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها) به خانواده های نیازمند اهداءشد.

این گزارش حاکی است، در طرح شهیدسلیمانی، بسته های آذوقه و خشکبار ازجمله برنج،روغن،گوشت وچندقلم موادغذایی هر کدام به ارزش 3میلیون و500هزار ریال با کمکهای همکاران استان کرمانشاه، توسط شواری امربه معروف ونهی از منکر تهیه شد و باهماهنگی موسسه های خیریه در اختیار45خانوار نیازمند شهرستان کرمانشاه، قرار گرفت.

گفتنی است این طرح در ماه مبارک رمضان سالجاری نیز در دو مرحله دهه اول و دهه سوم ماه نیز اجرا شد و در هر مرحله40خانوار، تحت پوشش کمکهای مومنانه کارکنان بانک مسکن استان کرمانشاه، قرار گرفتند.

مدیر شعب استان کرمانشاه، در خصوص اجرای این طرح گفت: البته طرح کمک رسانی به این خانواده ها و اطعام افراد فقیر در سالهای گذشته نیز اجرا شده است و همکاران ما در استان مشارکت خوبی در این طرحها داشته اند اما امسال به خاطر این بیماری و رکود در کسب و کارها، کمک رسانی ها بصورت گسترده تر و متبرک با نام شهیدبزرگ اسلام، حاج قاسم سلیمانی انجام شد.

وی در ادامه اظهار داشت: کارکنان استان کرمانشاه در طرح حمایت از ایتام نیز مشارکت دارند و از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) مبالغی را بصورت ماهیانه و کسر از حقوق به ایتام مورد انتخاب خود حدود 50نفر هستند کمک می کنند.

مدیر شعب استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش، اجرای اینگونه طرحها بویژه در ماه مبارک رمضان سالجاری را پاسخ به دعوت مقام معظم رهبری برای کمکهای مومنانه برشمرد و گفت : کارکنان بانک مسکن استان مانند سایر همکاران نظام بانکی با وجود شیوع بیماری کرونا ضمن خدمت رسانی بدون وقفه به مردم، از طرح های خداپسندانه و کمک به اقشار ضعیف جامعه غافل نیستند و برای ترویج و توسعه فرهنگ نوع دوستی و همیاری تلاش می کنند.

آخرین بروزرسانی 1399/11/14