تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از برگزیدگان کرمانشاهی جشنواره انشاءنویسی ماسک

دو برگزیده استان کرمانشاه در جشنواره انشاء نویسی"من ماسک می زنم" باحضور مسئولین بانک مسکن و نماینده های آموزش و پرورش مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه، آئین تجلیل از هانیه دارابی، دانش آموز مقطع متوسطه از شهرستان کرند و ابوالفضل نظری،دانش آموزمقطع ابتدایی،ازشهرستان سرپل ذهاب، دو دانش آموز برگزیده استان کرمانشاه درجشنواره انشاء نویسی بانک مسکن با حضور مسئولین آموزش وپرورش در شعب این شهرستانها،برگزار شد.

این گزارش حاکی است در این مراسم، کارت هدیه20میلیون ریالی و لوح تقدیر به این دو دانش آموز کرمانشاه اهداء شد و مدیر شعب استان در این خصوص اظهار داشت: دانش آموزان ، آینده سازان این آب و خاک  هستند که  فتح قلّه های افتخار ، با استعداد و تلاش آنها  وهمه عزیزانی رقم خواهد خورد که دل درگرو آبادانی و پیشرفت وطن دارند.

وی با اشاره به لزوم کمک به کادر درمان، در ریشه کنی بیماری کرونا افزود: بانک مسکن،  به عنوان  بانک  دوست دار  و حامی    دانش آموزان  و   فرزندان پاک این سرزمین، در ایام شیوع بیماری کرونا برای اشاعه فرهنگ استفاده از ماسک ،جشنواره انشاء نویسی با عنوان"باهم ماسک بزنیم" را در کل کشور برگزار نمود.

  مدیر شعب استان کرمانشاه اظهار داشت: امیدداریم با تلاش  و کوشش همه نوجوانان و آینده سازان جامعه، شاهد موفقیت و پیشرفت های درخشان برای کشور و ریشه کنی این بیماری از سطح جامعه باشیم.     

آخرین بروزرسانی 1399/12/15