برای تحقق اهداف ، هر روز فکر تازه داشته باشید

مدیر شعب خراسان رضوی

برای تحقق اهداف ، هر روز فکر تازه داشته باشید

در شرایط کنونی ، تحقق اهداف بانک و ارتقای جایگاه شعب و مدیریت محقق نمیشود مگر اینکه هر روز یک برنامه و یک فکر تازه داشته باشیم . به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان این مطلب را در نشستی به منظور توسعه فعالیت های بازاریابی و تدوین برنامه شبکه بازاریابی شعب با حضور معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت و سرگروه های بازاریابی شعب برگزار شد، عنوان کرد .

وی با اشاره به اهمیت بازاریابی مستمر و مؤثر اظهار داشت : در راستای توسعه فعالیت های بازاریابی، تقویت روند مذاکرات و انتقال سریعتر اطلاعات و تجربیات، شبکه بازاریابی مدیریت شامل یک سرگروه و تعدادی از رؤسای شعب تشکیل شده است که انتظار می رود سرگروه های بازاریابی با تشکیل جلسات منظم و مستمر و رصد فعالیت شعبه زیر گروه در تحقق اهداف بانک تلاش کنند.

مدیر شعب استان افزود : به سرگروه ها تفویض اختیار کامل می دهیم تا با هماهنگی شعب زیر گروه بتوانند در زمینه جذب و افزایش منابع به نحو مطلوبی عمل کنند.

در ادامه این نشست پیشنهاداتی توسط سرگروه هان بازاریابی شامل ایجاد حساسیت در کارکنان جهت بازاریابی مستمر و جذب منابع، برگزاری جلسات هم اندیشی توسط گروه های بازاریابی، نصب بنرهای تبلیغاتی انواع خدمات بانک به زبان های انگلیسی و عربی در شعب و هتل های اطراف حرم مطهر حضرت رضا (ع) تمدید طرح غدیر 2، استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی مانند ارسال پیامک و لینک بانک مسکن جهت گروه های مختلف مشتریان ارایه شد.

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/11/2