برای تسریع در تحقق اهداف، هوشمندانه مدیریت کنید

مدیر شعب خراسان رضوی :

برای تسریع در تحقق اهداف، هوشمندانه مدیریت کنید

با مدیریت هوشمندانه، هم افزایی و همراهی تمامی کارکنان صف و ستاد در تحقق اهداف بانک می توانیم به نتایج مطلوبی دست یابیم.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان با بیان این مطلب در نشستی که با حضور معاونان مدیریت، رییس حوزه حراست، رؤسای شعب استان و دوایر مدیریت برگزار شد افزود : مدیریت هوشمندانه رییس شعبه می تواند عامل موفقیت و ارتقای شعبه و کارکنان باشد .

وی ادامه داد : در حال حاضر اولویت بانک اجرای مطلوب تبصره 35  است و در این خصوص مطالبات روستایی در اولویت قرار داد و شعب باید  در این زمینه برنامه ریزی مدونی داشته باشند تا کارکنان  با مراجعه حضوری به مشتریان و با تماس تلفنی بتوانند  در پیگیری و وصول اقساط معوق روستایی و سایر مطالبات موفق عمل کنند .

در ادامه این نشست حجت عظیمی رییس حراست استان به تشریح دستاوردهای چهل ساله نظام جمهوری اسلامی ایران از دیدگاه دشمنان نظام پرداخت .

وی همچنین رعایت الزامات حفاظت فیزیکی و پرسنلی و مسایل امنیتی در بانک را توسط کارکنان  خواستار شد.

سپس مرنضی ناصری معاون اجرایی مدیریت در خصوص مسایل اعتباری بانک و همچنین اهمیت بالای تبصره 35 و طرح چاوش در وصول مطالبات معوق بانک نکاتی را یاداور شد و تلاش مضاعف کارکنان صف و ستاد را در این رابطه خواستار شد.

در بخش دیگری از این نشست حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت با تقدیر و تشکر از زحمات تمامی کارکنان صف و ستاد اظهار داشت : فعال نمودن خدمات مجازی برای تمامی حسابهای افتتاحی توسط شعب مورد تاکید است که لازم است رؤسای شعب در این خصوص کارکنان باجه افتتاح حساب را توجیه و راهنمایی کنند.

ناصر علیشاهی رییس حوزه جنوب استان نیز در  این نشست در خصوص عملکرد حوزه عنوان کرد : با تلاش و کوشش مضاعف کارکنان شعب تحت پوشش حوزه، 73 درصد از اهداف ابلاغی در بخش رشد منابع محقق شده است و در مقطع شش ماهه ابتدای سال جاری50%شعب  تحت پوشش حوزه در منطقه سبز قرار گرفته و حوزه جنوب استان نیز در شش ماهه ابتدای سال جاری  در بین حوزه های 16 گانه کشور حایز رتبه سوم شده است.

در این نشست هدایای محمد زواری، سیدعلیرضا حجی خراسانی و علی محمد بخشنده فر که به تازگی به افتخار بازنشستگی نایل شده اند اهدای شد و همچنین از خلیل طیبی، احسان زارعی،  حسن حسنیان ، رضا علی کیوانلو، سید جواد حسینی  به عنوان بازاریابان برتر کشوری و علی رضا اکبری ، حبیب درویش تبادکان ، علیرضا زارعی ،  مهدی دادستان، مهدی عبادی فرد، سیدابوالفضل هاشمی، مرتضی سعیدی، وهاب چمنی، داوود روحی و مجید ایمانی بازاریابان برتر استانی با اهدای لوح تقدیر و هدایا توسط مدیر شعب استان تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1397/12/15