نقش شما در موفقیت شعبه جدی است

مدیر خراسان رضوی خطاب به معاونان شعب استان :

نقش شما در موفقیت شعبه جدی است

معاونان شعب باید نقش خود را در برنامه ریزی برای ارتقای درجه شعبه و کارکنان ایفا کنند .

به گزارش روابط عمومی  خراسان رضوی این مطلب را حسن خطیب زاده مدیر استان خراسان رضوی ، در  نشستی که به منظور بررسی مسایل جاری بانک و پیگیری طرح های بازاریابی با حضور معاونان مدیریت، رؤسای دوایر مدیریت و معاونان شعب شهر مشهد برگزار شد عنوان کرد .

مدیر استان با اشاره به اهمیت نقش معاونان شعب در امور مدیریتی و اجرایی شعبه ، آنان را حلقه ارتباطی بین مسوولان  شعب و کارکنان  دانست .

 خطیب زاده ویژگی های یک معاون شعبه خوب را ، مهارت های ارتباطی عالی و بازاریابی، صداقت و امانتداری، آشنایی کامل با بخشنامه ها و دستور العمل ها  عنوان کرد.

در ادامه محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت به ارایه رهنمودهای مدیریتی پرداخت و گفت : مهمترین و بزرگترین سرمایه بانک نیروی انسانی توانمند  است و حفظ و ارتقا این سرمایه وظیفه ای است که کلیه کارکنان در رده های مختلف مدیریتی بر عهده دارند. علیمحمدی ادامه داد:  تعامل هرچه بیشتر شعب و ستاد می تواند مسیر نیل به اهداف را هموارتر کند.

همچنین  در این  نشست حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات استان با اشاره به وضعیت فعلی استان،  به توضیح کارنامه ارزیابی عملکرد مدیریت پرداخت و تلاش گروهی کارکنان صف و ستاد را در جهت تحقق اهداف خواستار شد.

 در ادامه محمدپورقربانی معاون اجرایی مدیریت به تشریح برنامه های در دست اجرای مدیریت در خصوص جذب منابع، وصول مطالبات و امور اعتباری پرداخت .

 وی گفت : یکی از گام های مؤثر استان در جهت تحقق اهداف جذب منابع ارایه طرح های بازاریابی  است و بدین منظور طرح های کاج(کمپین افتتاح حساب جونان) به منظور جذب منابع خرد و ماندگار و همچنین رها در جهت تحقق هدف سپرده بلندمدت در دست اقدام می باشد که لازم است کلیه شعب با برنامه ریزی مناسب و تلاش مضاعف نقش خود را در تحقق اهداف ایفا  کنند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/9/7