درخواست شرکت توزیع برق مشهد برای افزایش همکاری با بانک

درخواست شرکت توزیع برق مشهد برای افزایش همکاری با بانک

معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع برق مشهد خواستار افزایش تعامل با بانک مسکن شد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، حسین حجازی معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع برق در دیدار با حسن خطیب زاده مدیر استان با تقدیر از اقدامات بانک مسکن ، خواستار افزایش همکاری ها شد.

در این نشست که به منظور افزایش همکاری با شرکت توزیع برق مشهد در مدیریت استان با حضورحمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات استان، فریبرز کریمیان رییس دایره سیستم ها، محمدطاهرقایینی رییس شعبه بلوار خیام مشهد، برگزار شد حجازی پیشنهاداتی از جمله ایجاد درگاه پرداخت اینترنتی جهت دریافت وجوه مربوط به فروش اشتراک و امکان پرداخت تسهیلات به متقاضیان خرید اقساطی اشتراک را مطرح کرد .

 مدیر شعب استان نیز شرکت توزیع برق را سازمانی خدمت رسان و مؤثر دانست و گفت: تعامل با این شرکت علاوه بر اثرات مالی و اقتصادی  برای تامین نیاز مردم، منشا خیر و برکت است. حسن خطیب زاده آمادگی بانک مسکن را  برای خانه دار نمودن کارکنان و همچنین افتتاح حساب و صدور ضمانتنامه برای پیمانکاران این شرکت اعلام کرد.

در بخش دیگری  از این  نشست حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناری اطلاعات استان با اشاره به امکانات بانک مسکن در بخش بانکداری الکترونیک اظهار  کرد : با پیگیری درخواست های شرکت توزیع برق تلاش خود را در جهت  توسعه تعامل انجام خواهیم داد.

آخرین بروزرسانی 1398/9/27