اجرای موفقیت آمیز طرح اقدام ملی مسکن ، نیازمند حمایت همه جانبه است

مدیر خراسان رضوی:

اجرای موفقیت آمیز طرح اقدام ملی مسکن ، نیازمند حمایت همه جانبه است

مدیر شعب خراسان رضوی با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن ، توجه همه روسای شعب به اقداماتی همچون جلوگیری از فسخ حسابهای قدیمی مسکن یکم ، به منظور اجرای موفقیت آمیز این طرح را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در سومین همایش فصلی رؤسای شعب با بیان این مطلب ،  توجه به اهمیت حساب های صندوق پس انداز مسکن یکم در طرح  اقدام ملی  و بازاریابی جدید در این حوزه و جلوگیری از فسخ حسابهای قدیمی در این طرح را خواستار شد .

در این  همایش که معاونان مدیریت ، روسای حوزه حراست و حوزه جنوب استان و روسای دوایر مدیریت خراسان رضوی  حضور داشتند ،  خطیب زاده حل مسایل پیچیده ، تفکر نقادانه در تمام حوزه ها ، مدیریت منابع انسانی ، خلاقیت در کار ، مدیریت و سازگاری اجتماعی ، هوش هیجانی و هوش عقلانی ، مهارت قضاوت و عدالت ، مهارت مذاکره ، انعطاف پذیری ادارکی و استفاده از تفکر و اندیشه را از جمله اقدامات شاخص مدیریتی و لازم الاجرا دانست .

مدیر استان با اشاره به اینکه با توجه به پیشرفت سریع علم و تکنولوژی، علم مدیریت نیز متناسب با تغییرات جامعه خود را بروز می دهد گفت: استفاده از دانش روز و مسایل نوین مدیریتی امری است که هر مدیری در هر سطح مسیولیتی باید توجه ویژه به آن داشته باشد

وی مواردی از جمله تجزیه و تحلیل کارنامه ارزیابی عملکرد هر شعبه ،  تعیین تکلیف فوری تسهیلات تکمیلی مسکن مهر ، شناسایی عوامل موثر در افزایش انگیزه کارکنان ، توجه ویژه به حوزه وصول مطالبات در راستای کاهش عقود مبادله ای ، تحقق صددرصدی هدف وصول نقدی ، اهمیت تکریم ارباب رجوع ، کنترل و نظارت همه جانبه بر عملکرد کارکنان مورد تاکید قرار داد.

خطیب زاده با تقدیراز حوزه حراست استان، کارکنان مدیریت و شعب در حفاظت از شعب و تجهیزات بانک بر رعایت الزامات و توصیه های امنیتی تاکید  کرد.

در ادامه این نشست محمدپورقربانی با اشاره به پرداخت تسهیلات و وصول مطالبات  گفت : یکی از تسهیلات کلیدی و اصلی بانک، مشارکت مدنی ساخت مسکن  است که در این زمینه رعایت بهداشت اعتباری و همچنین جذب منابع مشتری و تاکید بر حفظ رسوب حسابجاری مورد انتظار  است .

به گفته وی ،  بر اساس سیا ستهای فعلی بانک ، وصول مطالبات از اولویتهای اصلی است و با توجه به شرایط فعلی امیدواریم در وصول نقدی نیز موفق به تحقق صددرصدی اهداف شویم.

 در ادامه محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت با توجه به اهمیت حوزه منابع انسانی توجه ویژه مسوولان شعب را به رعایت گردش شغلی متصدیان، آراستگی ظاهری همکاران، رعایت نظافت و زیباسازی فضای شعب خواستار شد.

همچنین حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت  به تشریح کارنامه ارزیابی عملکرد استان پرداخت و لزوم توجه ویژه در حوزه های جذب  منابع و  بانکداری الکترونیک را بیان  کرد .

همت آبادی خاطر نشان کرد : با توجه الزام فعالسازی رمز پویا از ابتدای دیماه، راهنمایی صحیح و کامل مشتریان مورد انتظار است.

در ادامه حجت عظیمی رییس حوزه حراست استان به ارایه رهنمودهای حفاظتی و امنیتی پرداخت و  با اشاره به سرافرازی ملت ایران در حفظ همبستگی و مقابله با اقدامات اغتشاشگران، حضور فعال عناصر مدیریتی برای اتخاذ تدابیری با رویکرد حفاظت عمومی و مدیریت بحران و کمک به تامین حفاظت محیط و حضور همکاران به صورت فعال و داوطلبانه را خواستار شد.

در این نشست نمایندگان شعب نیز به ارایه نقطه نظرات و پیشنهادات شعب پرداختند و مسوولان مدیریت نیز به ابهامات و سوالات مطرح شده توسط شعب پاسخ گفتند .

 همچنین مجید قاسمی موحد از اساتید حوزه های بازاریابی و مدیریت به ارایه رهنمودهای مدیریتی و انگیزشی پرداخت.

 در پایان از شعب موفق در ارزیابی عملکرد شش ماهه ابتدای سال جاری در بخش های  بانکداری الکترونیک، جذب منابع، صدور کارت هدیه، صدور ضمانتنامه، طرح حسنه ، کاهش مطالبات وآزمون سنجش شغلی کارکنان  و همچنین برخی از کارکنان توانمند مدیریت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.

       
آخرین بروزرسانی 1398/10/14