موفقیت در گرو مدیریت هوشمند و ارزیابی مستمر است

مدیر خراسان رضوی :

موفقیت در گرو مدیریت هوشمند و ارزیابی مستمر است

تحقق اهداف و رسیدن به موفقیت منوط به برنامه ریزی مناسب ، مدیریت هوشمندانه و ارزیابی مستمر است .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر استان این مطلب را در حاشیه مراسم تجلیل از کارکنان شعبه بلوار خیام در کسب موفقیت عبور منابع از مرز سه هزار میلیارد ریال عنوان کرد .

در این مراسم  که با حضور معاونان مدیریت، روسای دوایر مدیریت، برخی از روسای شعب شهر مشهد و کارکنان شعبه بلوار خیام برگزار شد، مدیر استان با تقدیر از عملکرد رییس و کارکنان شعبه بلوار خیام مشهد گفت : طاهر قاینی در دومین سالروز پذیرش مسوولیت این شعبه ،موفق به ورود به باشگاه سه هزار میلیاردی  ها شده است .

وی ادامه داد:  موفقیت این شعبه تنها به بخش منابع محدود نمی شود بلکه با تلاش مستمر در تمامی حوزه ها موفق به تحقق اهداف شده است.

محمدپورقربانی معاون اجرایی مدیریت  نیز با  تقدیر از موفقیت های شعبه بلوار خیام مشهد ، تلاش بیشتر سایر شعب و الگوبرداری از تجربیات موفق  این شعبه را خواستار شد.

 وی گفت : با توجه به گستره کار بانک و لزوم تحقق اهداف در تمامی بخشها، ارزیابی مستمر و برنامه ریزی مناسب می تواند راهگشای ارتقای جایگاه شعب باشد.

در ادامه این مراسم محمدطاهرقایینی رییس شعبه بلوار خیام مشهد به تشرح وضعیت فعلی شعبه و موفقیت های  به دست آمده  از زمان تصدی این مسوولیت پرداخت.

وی موفقیت شعبه بلوار خیام را نتیجه تلاش و کوشش صادقانه تمامی کارکنان و همدلی ، اتحاد و تعصب سازمانی انها دانست.

رییس شعبه بلوار خیام مشهد گفت : در بخش جذب منابع با جذب بیش از 1،400 میلیارد ریال منابع در طول دو سال اخیر، مانده منابع شعبه از مبلغ 1،684 میلیارد ریال به مبلغ 3 هزار و 84 میلیارد ریال ارتقای یافته است.

 وی افزود: افتتاح بیش از هزار فقره حسابجاری بدون دسته چک، صدور بیش از 35 هزار کارت هدیه، بازاریابی و نصب بیش از 100 دستگاه کارتخوان فروشگاهی، و کسب رتبه نخست استان در بخش بیشترین تعداد حساب افتتاحی نیز از دیگر موفقیت ها در این مدت بوده است.

طاهر قایینی گفت : در بخش وصول مطالبات نیز با تلاش کارکنان مانده مطالبات عقود مبادله ای از مبلغ 65 میلیارد ریال به مبلغ 30 میلیارد و تعداد پرونده های مشکوک الوصول از 177 فقره و مبلغ 39 میلیارد ریال به 28فقره و مبلغ 6.8 میلیارد ریال کاهش یافته است.

رییس شعبه بلوار خیام مشهد ادامه داد : در بخش اعتباری نیز شعبه با صدور 118 فقره ضمانتنامه به مبلغ 103میلیارد ریال و پرداخت بیش از 40فقره تسهیلات مشارکت مدنی مجتمع موفق به ارتقای جایگاه شعبه شده است.

وی نتیجه نهایی مجموعه اقدامات انجام شده  توسط کارکنان شعبه را ارتقای جایگاه شعبه از رتبه 71 ارزیابی عملکرد  در سال 97 به رتبه اول استان در پایان خردادماه سالجاری اعلام کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/6/30