برای افزایش تعداد شعب سبز ، بیشتر تلاش کنید

مدیر خراسان رضوی :

برای افزایش تعداد شعب سبز ، بیشتر تلاش کنید

اگر چه تلاش گروهی کارکنان منجر به قرار گرفتن استان در منطقه سبز ارزیابی عملکرد و کسب رتبه دهم در پایان شهریور ماه گردیده است ولی با توجه به هدفگذاری انجام شده مبنی بر قرار گرفتن استان در بین سه مدیریت برتر کشور، تلاش بیشتر کارکنان و افزایش شعب سبز مورد انتظاراست.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی، این مطلب را حسن  خطیب زاده مدیر استان در نشست بررسی کارنامه ارزیابی عملکرد شعب استان که با حضور مسوولان مدیریت برگزار شد عنوان کرد .

بر اساس این گزارش ، در این جلسات ضمن تشریح كارنامه ارزيابي عملكرد شعب  با حضور  معاونان اجرایی، اداری و پشتیبانی و مالی و فناوری اطلاعات مدیریت ، روسای شعب و کارشناسان دوایر مدیریت، حسن خطیب زاده مدیر استان نقاط قوت و ضعف شعب قرار گرفته در منطقه زرد ارزیابی عملکرد پایان شهریورماه  را بررسی کرد .

همچنین محمد پورقربانی معاون اجرایی مدیریت ضمن تاکید بر لزوم توجه به تمامی اهداف و رشد متوازن شعب اظهار داشت : كارنامه ارزيابي عملكرد به عنوان يكي از كامل ترين ابزارهاي سنجش شعب  است و موفقيت در آن نشانگر برنامه ريزي مناسب و فعاليت هدفمند  شعب است .

وی به تشريح عملكرد شعب در حوزه هاي اعتباري و وصول مطالبات پرداخت و بر تلاش هدفمند در جهت پرداخت تسهيلات و صدور ضمانتنامه با رعايت بهداشت اعتباري و همچنين وصول مطالبات تاكيد كرد.

 حميدرضا همت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات مديريت نیز  شناسايي نقاط قوت و ضعف، برنامه ريزي مناسب به منظور استفاده حداكثري از فرصت ها و تلاش گروهي كاركنان را ازجمله عوامل موفقيت در اين فرآيند دانست و تلاش مضاعف کارکنان را خواستار شد .

همچنين محسن عليمحمدي معاون اداري پشتيباني مديريت نيز بر رعايت دستورالعمل ها و مقررات، برقراري ارتباطات مناسب و دوسويه با كاركنان، رعايت پروتكل هاي بهداشتي و ... تاكيد كرد.

 بر اساس این گزارش در جلسات ارزیابی عملکرد شعب حوزه جنوب استان نیز ناصر علیشاهی رئیس این حوزه ، امیر بدخشان معاون حوزه جنوب و روسای شعب مربوطه حضور داشتند .

آخرین بروزرسانی 1399/11/28