دکتر شایان : اجرای موفق طرح اقدام ملی موفقیتی دیگر برای بانک خواهد بود

حضور مجازی مدیر عامل در همایش روسای شعب خراسان رضوی

دکتر شایان : اجرای موفق طرح اقدام ملی موفقیتی دیگر برای بانک خواهد بود

بانک مسکن با تامین مالی 2،300،000 واحد مسکونی در قالب طرح مسکن مهر گامی بزرگ در راستای تامین مالی دهک های کم درآمد جامعه برداشته است و امیدواریم تا با اجرای موفق طرح اقدام ملی نیز شاهد کسب موفقیتی دیگر برای این بانک باشیم.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی، این مطلب  را دکتر محمد شایان  مدیر عامل بانک  که از طریق تماس تلفنی در همایش روسای شعب این مدیریت حضور داشت عنوان و ضمن آرزوی سلامتی برای کارکنان، بر لزوم غنیمت شمردن خدمت به مردم توام با گشاده روئی تاکید کرد.

در این همایش که حسن شهرآشوب معاون مدیرعامل در امور منابع انسانی، فتح آبادی سرپرست اداره کل امورکارکنان، فیروزی معاون اداره کل رفاه کارکنان، مدیر ، معاونان مدیریت و روسای دوایر مدیریت و روسای شعب استان حضور داشتند ،  مدیرعامل گفت :  بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی و دولتی در حوزه مسکن و ساختمان ، نقش کلیدی در اقتصاد کلان را ایفا می کند و لازم است با تلاش گروهی و مضاعف کلیه کارکنان  در راستای جبران کاستی ها در بخش مسکن  اقدام کنیم .

شایان در ادامه ضمن آرزوی سلامتی برای کارکنان، بر لزوم غنیمت شمردن خدمت به مردم تاکید کرد و گفت: انتظار من از همه شما این است که با روی گشاده با مردم برخورد کنید و فرصت خدمت به خلق خدا را غنیمت بشمارید.

در ادامه حسن شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور منابع انسانی بانک گفت: با  توجه به دستور ویژه مدیرعامل بر لزوم توجه به حوزه منابع انسانی، بررسی و پایش استان ها و شعب در دستور کار قرار گرفته است و فرصت مناسبی به منظور انتقال مشکلات و پیشنهادات  کارکنان فراهم شده است.

معاون مدیرعامل در امور منابع انسانی، روسای شعب را نماینده مدیر عامل در شعبه دانست و افزود :  امیدواریم با تفویض اختیار بیشتر به مدیریت ها و شعب ، شاهد ایجاد پویایی بیشتر در شعب باشیم.

 وی تصریح کرد : با توجه به اینکه حاکمیت شرکتی بر بانک ها تکلیف شده است لازم است کلیه رده های سازمانی نگاه ویژه ای به موضوع قانون تجارت و سودآوری بانک داشته باشند.

 

در ادامه این همایش حسن خطیب زاده مدیر شعب استان  از  توجه ویژه مدیرعامل به حوزه منابع انسانی قدردانی کرد و گفت:

بی شک منابع انسانی بزرگترین سرمایه هر سازمان است  و ما  نیز  برگزاری این همایش با حضور مدیران منابع انسانی  در استان خراسان رضوی  را به فال نیک می گیریم.

خطیب زاده همچنین  به تشریح وضعیت استان  و موفقیت در بخش های مختلف جذب منابع, پرداخت تسهیلات، وصول مطالبات و خدمات کارمزد محور پرداخت.

وی با ارائه گزارشی از وضعیت کارکنان استان و مشکلات و چالش های موجود در حوزه منابع انسانی،  بهبود وضعیت معیشت کارکنان، ایجاد ساز و کارمناسب جهت ارتقای شغلی کارکنان، تغییر وضعیت نیروهای شرکتی، تجدید نظر در تسهیلات کارمندی و صدورمجوز استخدام نیروهای جدید را خواستار  شد.

مدیر شعب استان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه منابع انسانی به تشکیل کارگروه بهره وری در این مدیریت اشاره کرد و طراحی برنامه جامع سنجش فعالیت کارکنان و رتبه بندی ایشان را از اقدامات این کارگروه برشمرد.

همچنین علیرضا بهشتی معاون دایره امور مالی و داده ها و دبیر هسته پژوهش به تشریح برنامه جامع سنجش فعالیت کارکنان و موانع اجرائی آن پرداخت. بهشتی سنجش دقیق تر فعالیت های کارکنان، در نظرگرفتن پارامترهای مربوط به تفکیک شغل و شاغل،کمک به تصمیم گیری مدیران در کمیته انتصابات، توجه به گردش شغلی کارکنان و چیدمان شعب را از جمله مزایای ویژه این طرح برشمرد.

در بخش دیگری از این همایش، پنل پرسش و پاسخ برگزار شد و حسن شهرآشوب معاون مدیرعامل در امور منابع انسانی، فتح آبادی سرپرست اداره کل امورکارکنان، فیروزی معاون اداره کل رفاه کارکنان و حسن خطیب زاده مدیرشعب استان به دریافت نظرات و پیشنهادات روسای شعب و پاسخگویی آنها پرداختند.

در پایان این نشست با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از همکاران ایثارگر، همکاران فرزند شهید ، روسای شعب برتر در ارزیابی عملکرد پایان شش ماهه ابتدای سال جاری ، معاون اداری پشتیبانی مدیریت ، رئیس دایره منابع انسانی ، نفرات برتر آزمون سنجش شغلی، همکاران فعال در حوزه آموزش و اعضاء کارگروه بهره وری و همسر مرحوم محسن حامد تقدیر به عمل آمد.

همچنین هدایایی نیز به پاس قدردانی از زحمات  مهدی صابر مسوول خیریه بنت الشهید سیده رقیه (س) به وی اهدا شد .

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/11/28