ضرورت استفاده حداکثری از فرصت طرح مهراندیش

مدیر شعب خراسان رضوی تاکید کرد

ضرورت استفاده حداکثری از فرصت طرح مهراندیش

مدیر شعب خراسان رضوی بر استفاده حداکثری از فرصت بوجود آمده ناشی از طرح مهراندیش تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در وبیناری که به منظور تشریح طرح مهراندیش و با حضور معاونان مدیریت، رئیس و معاون حوزه جنوب استان، روسای شعب و تعدادی از روسای دوایر مدیریت برگزار شد بر استفاده حداکثری از فرصت بوجود آمده ناشی از طرح مهراندیش تاکید  کرد.

مدیر شعب استان از زحمات کلیه کارکنان به خصوص در شرایط سخت کرونائی تقدیر کرد و کنترل روزانه و مستمر اهداف را رمز موفقیت دانست و مدیریت هوشمندانه مسوولان شعب را خواستار شد.

خطیب زاده افزود:  وصول مطالبات ارزانترین  منبع تجهیز منابع مالی  است که در بهبود شاخصهای عملکردی و کاهش بهای تمام شده منابع نقش موثری دارد.

مدیر شعب استان بر توجه ویژه به رعایت پروتکل های بهداشتی، خدمات کارمزدمحور به ویژه ضمانتنامه، سودآوری شعب، رعایت دستورالعمل ها و بهداشت اعتباری و تجهیز منابع تاکید کرد.

در بخش دیگری از این جلسه محمدپورقربانی معاون اجرائی استان با  تقدیر از فعالیت های صورت پذیرفته در حوزه وصول مطالبات بر برنامه ریزی به منظور استفاده حداکثری از فرصت به وجود آمده ناشی از طرح مهراندیش تاکید کرد و از راه اندازی سامانه تلفن گویای این مدیریت به منظور اطلاع رسانی به موقع به بدهکاران خبر داد.

در ادامه این جلسه علیرضا اکبری رئیس دایره پیگیری وصول مطالبات مدیریت به تشریح طرح مهراندیش و پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان در جلسه پرداخت.

 

آخرین بروزرسانی 1399/11/28