تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب تاکید کرد

اهمیت نقش راهبری مدیریت ها در موفقیت شعب

مدیریتها نقش راهبری شعب را عهده دار هستند و و همواره باید در کنار کارکنان شعب باشند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، رضا صادقی اقدم رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب با بیان این مطلب در نشستی با مدیر شعب استان، معاونان و رؤسای دوایر مدیریت گفت : در این جلسه صادقی اقدم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش تمامی کارکنان صف و ستاد در راستای تحقق اهداف بانک اظهار داشت : کارکنان ستاد باید فضایی را ایجاد کنند که مشکلات شعب  را شناخته و همواره با همدلی و همراهی حامی کارکنان شعب باشند. صادقی اقدم همچنین از تلاش تمامی کارکنان صف و ستاد در راستای تحقق اهداف اهداف بانک تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه حسن خطیب زاده مدیرشعب استان با اشاره به اقدامات و موفقیت های پایان آذر سال جاری اظهار داشت : مانده منابع مدیریت شعب خراسان رضوی با تلاش و کوشش همه جانبه کارکنان صف و ستاد  حدود  36هزار میلیارد  ریال است و  همچنین شعب 1000 میلیاردی به 9 شعبه افزایش یافته است و در پایان آذر ماه تحقق 110 درصدی جذب منابع جاری و 130 درصدی کاهش بهای تمام شده پول را داشته ایم.

وی افزود : در این مدیریت 10 شعبه از منطقه قرمز خارج شده است و 60 شعبه در روند رشد صعودی هستند و همچنین از نظرمبلغ  و تعداد درحساب  صندوق یکم رتبه اول در بین مدیریت ها شعب کشور غیر از مدیریتهای شعب تهران را دارا هستیم.

خطیب زاده ادامه داد : پرداخت 2740 میلیارد ریال تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم، افزایش درجه 6 شعبه در پایان سال 96 و تخمین افزایش درجه 5 شعبه در سال 97، ایجاد مرکز آموزشی بانک در شرق کشور در شعبه مرکزی مشهد به منظور افزایش بهره وری منابع انسانی، طراحی و ارایه سیستم جامع ارزشیابی پرسنل بانک، قرارگرفتن مدیریت در چهار دوره متوالی در منطقه سبز درمجامع  ارزیابی عملکرد از دیگر توفیقات این مدیریت تا پایان آذر سال جاری می باشد.

سپس رؤسای دوایر مدیریت به ارایه نقطه نظرات، مشکلات و پیشنهادات در حوزه کاری خود پرداختند و ریس اداره کل امور مدیریتهای شعب نیز به سیوالات مطروحه کارکنان پاسخ گفت.

آخرین بروزرسانی 1397/11/10