تازه های اخبار تازه های اخبار

شهردار مشهد:

برای حمایت از سازندگان ، طرح های مشترک ارایه دهیم

شهردار مشهد با اشاره به برنامه های شهرداری در حمایت از توسعه واحدهای اقامتی، تامین مالی سازندگان مسکن و طرح بازآفرینی شهری ، برگزاری جلسات کارشناسی و در صورت امکان تشکیل کمپین مشترک با بانک مسکن را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، این مطلب را محمد رضا کلایی شهردار مشهد در دیدار با رییس اداره کل بازاریابی بانک عنوان کرد و از پیشنهادهای مطرح شده بانک مسکن در این نشست برای تامین مسکن کارکنان شهرداری استقبال کرد.

در این نشست که حسن خطیب زاده مدیر شعب استان و  امیر بدخشان معاون حوزه جنوب استان نیز حضور داشتند علی کشاورز ریس اداره کل بازاریابی بانک ،  تمرکز بخشی از منابع شهرداری مشهد  در  بانک مسکن به منظور ارایه خدمات بانکی را خواستار شد. کشاورز با اشاره به امکان هبه اوراق حق تقدم تسهیلات، افتتاح سپرده ممتاز را اقدامی موثر در جهت تامین مسکن پرسنل شهرداری دانست.

در ادامه این نشست حسن خطیب زاده مدیر شعب استان ، آمادگی بانک مسکن را برای ارایه خدمات بانکی به مجموعه شهرداری و کارکنان آنها اعلام کرد. همچنین وی  با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده با شهرداری منطقه ثامن بیان کرد: بانک مسکن آمادگی کامل جهت حمایت از طرح احیای بافت فرسوده شهری و همچنین ساخت وسازهای مبتنی بر تکنولوژی های نوین و فناوری های برتردر صنعت ساختمان را دارد.

آخرین بروزرسانی 1397/11/28