تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی :

بانک مسکن ، اولین بانک همراه در پرو‍ژه های دولت است .

در پروژه های دولتی ، بانک مسکن اولین بانکی است که همواره همراه دولت است و با توجه به رسالت خانه دار نمودن مردم ، همیشه همراه مردم نیز هست

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی  محمد حسن بهادر مدیر کل جدید اداره کل ثبت اسناد خراسان رضوی با بیان این مطلب در نشستی که با حضور  مدیر شعب  و معاون اداره کل  ثبت اسناد و املاک استان و  اعضای کمیته تقسیم اسناد  برگزار شد  گفت : بانک مسکن،  بانکی مردمی و خوشنام است و کارهای ارزشمندی انجام می دهد.

بهادر در خصوص پروژه های مسکن مهر عنوان کرد  : ما آمادگی کامل را در راستای تشکیل جلسات جهت رفع مشکلات ثبتی مسکن مهر  داریم .

مدیر  کل اداره کل ثبت اسناد استان  هدف مشترک بانک مسکن و  این اداره کل  را حل مشکلات و ایجاد رضایت مندی مردم دانست و بر رفع ضعف های سامانه تقسیم اسناد تاکید کرد .

بهادر  بر لزوم همکاری در وصول مطالبات بانک و تعیین تکلیف پرونده های اجرایی  تاکید کرد و پیشنهاد  کرد پرونده های اولویت دار به منظور رسیدگی مورد بررسی قرار گیرد.

در ادامه این نشست حسن خطیب زاده  مدیر شعب استان  با ارایه مطالبی در خصوص وضعیت مسکن مهر در خراسان رضوی و همچنین تعدد اسناد ثبتی تعامل و همکاری بیشتر بین دو سازمان در راستای کاهش مشکلات مردم در این خصوص  را خواستار شد .

مدیر شعب استان به مشکلات مرتبط با  دفاتر و یکسویه نگری تقسیم اسناد، عدم پذیرش و عدم مهارت کافی برخی دفترخانه ها اشاره کرد.

در ادامه صانعی فر معاون اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی کاهش مشکلات مردم و دفترخانه ها در جهت تقسیم اسناد را از  وظایف این  اداره دانست و  برگزاری جلساتی به منظور بررسی مشکلات  را خواستار شد .

وی همچنین طراحی نرم افزار اندرویدی تقسیم اسناد را از آخرین اقدامات کارشناسان اداره اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی  برشمرد که گام بزرگی در جهت کاهش مشکلات می باشد و بزودی اجرایی خواهد شد.

آخرین بروزرسانی 1397/11/28