تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی :

بانک مسکن ، بانکی توانمند در عرصه بانکداری است

رییس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی در دیدار با مدیر شعب استان با تشکر از اقدامات مطلوب بانک مسکن ، این بانک را بانکی توانمند دانست و خواستار افزایش همکاری ها شد .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی در این دیدار که  با هدف گسترش و ارتقای سطح همکاری برگزار شد حسن خطیب زاده مدیر شعب استان گفت : سازمان نظام مهندسی همواره  جزو مشتریان هدف این بانک بوده و ما همیشه تمام تلاشمان را جهت ارایه خدمات مطلوب به این سازمان به کار می گیریم.

خطیب زاده ادامه داد:  با توجه به اهداف مشترک بانک و سازمان و همچنین سیاستهای  بانک مسکن در ارایه خدمات ویژه به فعالان و متخصصین حوزه مسکن و ساختمان، تداوم و افزایش سطح همکاری ها می تواند زمینه ساز توسعه این صنعت در استان باشد.

همچنین زهره کدخدا مزرجی رییس دایره امور اعتباری مدیریت به تشریح برخی  از خدمات و تسهیلات پرداخت و گفت‌: سیاست های اعتباری بانک مسکن در راستای پرداخت تسهیلات ساخت مسکن  به متخصصین و افراد دارای صلاحیت حرفه ای تدوین شده است .

سپس محمدطاهر قایینی رییس شعبه بلوار خیام مشهد  با بیان این که علاوه بر باجه سازمان نظام مهندسی در شعبه بلوار خیام باجه  دیگری برای  اعضای نظام مهندسی تخصیص یافته است آمادگی خود راجهت ارایه خدمات به مجموعه این سازمان اعلام کرد.

آخرین بروزرسانی 1397/12/15