تازه های اخبار تازه های اخبار

مرکز آموزش خراسان رضوی افتتاح شد

مرکز آموزش مدیریت خراسان رضوی با حضور برخی از مدیران امور ، مشاور مدیر عامل در منابع انسانی و تعدادی از همکاران بازنشسته افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر شعب  استان در حاشیه افتتاح مرکز آموزش این مدیریت گفت : با گسترش مؤسسات و بنگاه های مالی این مقوله از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و بکارگیری مهمترین راهکارها در جهت جذب مشتری و مشتری مداری جز با شرکت در دوره های بازآموزی و استفاده از اساتید مجرب در این زمینه امکانپذیر  نیست

وی به افتتاح مرکز آموزش خراسان رضوی در ساختمان شعبه مرکزی مشهد  و استقرار مرکز آموزش اشاره کرد و افزود : در مرکز آموزشی استان در نظر داریم علاوه بر ایجاد یک فضای با کیفیت نسبت به برگزاری دوره های اثر بخش و مفید اقدام کنیم .

مدیر شعب استان ، قرار گرفتن شعبه مرکزی مشهد  در مرکز شهر و نزدیک بودن به هتل سلام و زایرسرای مشهد که محل استقرار و اسکان کارکنان  است را از دلایل استقرار مرکز آموزش در این شعبه دانست . وی با اشاره به اینکه برگزاری دوره های آموزشی در محیط کاری  قطعا تاثیرات مثبتی خواهد داشت ادامه داد : یکی دیگر از مهمترین دلایل این انتخاب استفاده بهینه از فضاهای موجود اداری بود که با این کار عملاً از تحمیل هزینه های اجاره ساختمان و یا طبقه جهت ایجاد مرکز آموزش به بانک جلوگیری بعمل آمد و این خود گام بزرگی در راستای اقتصاد مقاومتی بود.

مدیر شعب استان به استانداردهای آموزشی اشاره کرد و گفت : در بحث استانداردسازی نیز با حساسیت ویژه ای برخورد کردیم و  با مشورت با مراکز آموزشی معتبر و استفاده از تجربیات آن ها بر آن شدیم تا امکانات و تجهیزات در بالاترین حد استاندارد باشد.  خطیب زاده  ادامه داد : از دیگر تجهیزات مدرن می توان به تخته هوشمند، ویدیوپروژکتور ، یو پی اس مستقل اشاره کرد. همچنین استاندارد سازی کابل کشی و شبکه های به روز از دیگر تمهیدات لازم  برای داشتن یک مرکز آموزش ایده آل بود.

مدیر شعب استان  با اشاره به اعتبار تخصیص یافته و مدت زمان صرف شده برای احداث و تجهییز این مرکز تصریح کرد : حدود  4 میلیارد و 500 میلیون ریال در بخش بازسازی فضای آموزش هزینه شد و همچنین  2 میلیارد و 500 میلیون ریال نیز برای خرید اثاثیه و تجهیزات هزینه شد و حدود سه ماه بازسازی و آماده سازی این مرکز به طول انجامید.

وی به برنامه های توسعه این مرکز برای سالهای آینده اشاره کرد و گفت : از برنامه های مدنظر برای گسترش این مرکز می توان به طراحی و ایجاد مسیر تردد جدا از سالن معاملات شعبه جهت دسترسی به مرکز آموزش و همچنین ارتقای آسانسور شعبه مرکزی اشاره کرد.  خطیب زاده اظهار داشت : همچنین گسترش فضای آموزش در طبقه سوم شعبه مرکزی مشهد و ایجاد فضای تابستانی در بالکن شعبه مرکزی برای تلطیف فضای مرکز آموزش و بالابردن روحیه  کارکنان شرکت کننده در کلاس های آموزشی از دیگر برنامه هاست.

آخرین بروزرسانی 1397/12/15