تازه های اخبار تازه های اخبار

پس از افتتاح توسط وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت

تحویل 1100 کلید دیگر به مسکن مهری ها

با حضور وزیر راه و شهرسازی کلید هزار و 100 واحد مسکن مهر در شهر جدید گلبهار و کلید 620 واحد مسکونی در شهر مشهد به متقاضیان این واحد ها تحویل داده شده است .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی، مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی  در  این مراسم   که مدیر عامل بانک ، مدیر کل بنیاد مسکن کشور، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهر های جدید گلبهار، مدیر شعب استان، ‌مدیر کل راه و شهرسازی، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران گلبهار  حضور داشتند،  14 پروژه عمرانی شهر جدید گلبهار با ارزش 407 میلیارد تومان  افتتاح و کلنگ زنی شد .

 محمد اسلامی با اشاره به اینکه در برنامه جدید ساخت 200 هزار واحد مسکونی در سطح کشور اجرا خواهد شد سهم استان خراسان رضوی را 25 هزار واحد عنوان کرد  وگفت : باید کیفیت کار از جنبه طراحی و اجرای دقیق برای احداث این مسکن ها مد نظر قرار گیرد و در این راستا باید ساخت و سازها دارای دوام بوده و قابلیت های مهندسی کشور مطابق با فرهنگ در احداث بناها مورد توجه قرار گیرد.

وی با اذعان به اینکه باید کیفیت نظارت ارتقای پیدا کرده و از فعالیت کسانی که صلاحیت کار احداث مسکن ها را ندارند جلوگیری شود اظهار داشت : ما همواره تحقق مطالبه مردمی را وظیفه خود دانسته و درراستای تکمیل و واگذاری بناهای باقی مانده مسکن مهر اهتمام لازم را داریم. وزیر راه و شهرسازی در ادامه از خدمات بانک مسکن و سایر سازمانهای ذی ربط و دخیل در امر مسکن قدردانی کرد.

افتتاح هزار  و 100 واحد مسکن مهر، پارک متحرک با محوریت موضوعی، احداث دو باب مدرسه با مشارکت سازمان نوسازی و تجهیز مدارس در شهر جدید گلبهار از جمله پروژه هایی بود که با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.

همچنین در سفر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به استان خراسان رضوی 620 واحد مسکونی در شهر مشهد و 8 هزار  واحد مسکن مهر در شهرستان های زیر 25 هزار نفر جمعیت به بهره برداری رسید که این واحدها در قالب 40 پروژه شامل پروژه های شمس، فجر 4 در دوفاز 1 و 2، کوشک مهدی و کوثر می باشد.

گفتنی است لوح تقدیری نیز توسط وزیر راه و شهرسازی به حسن خطیب زاده مدیر شعب استان اهدای شد.

همچنین مدیر عامل بانک نیز در سفر به استان خراسان رضوی از تعدادی از شعب این استان دیدار کرد.

آخرین بروزرسانی 1398/1/21