تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی:

تحقق اهداف ، فعالیت جهادی می خواهد

باید برای تحقق اهداف و موفقیت در کار، فعالیت جهادی داشته باشیم ، کار جهادی تلاشی است که مبتنی بر علم و آگاهی بوده و با یک تصمیم هوشمندانه نتایج مطلوبی را به دنبال خواهد داشت .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، این مطلب را حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در  اولین نشست  رؤسای شعب مشهد که با حضور‌معاونان مدیریت ، مسیولان حوزه حراست استان  و رؤسای دوایر مدیریت برگزار شد عنوان کرد.

خطیب زاده  اظهار داشت :  در سال رونق تولید ، سیستم بانکی کشور از جمله بانک مسکن می تواند تاثیر بسزایی در رونق تولید کشور خصوصاً رونق  بخش مسکن داشته باشد.

خطیب زاده ادامه داد : طبق فرمایش رهبری باید برای تحقق اهداف و موفقیت در کار، فعالیت جهادی داشته باشیم ، کار جهادی تلاشی است  که مبتنی بر علم و آگاهی است  که با یک تصمیم هوشمندانه بتوانیم نتایج مطلوبی را کسب کنیم.

مدیر شعب استان گفت : سال 98 سال فرصت ها،‌ گشایش نقدینگی و  گرفتن نتایج است در همین ابتدای سال باید با هم میثاق بندیم که با تلاش و کوشش مضاعف همه کارکنان صف و ستاد بتوانیم در جهت تحقق اهداف ابلاغی قدم های مثبتی را برداریم.

خطیب زاده شرایط تحقق مطلوب اهداف را تعیین مهلت برای تحقق هدف، دست یافتنی بودن  و بازنگری در روش های رسیدن به اهداف و افزایش دانش و اطلاعات بیان کرد.

در ادامه نشست  مرتضی ناصری معاون اجرایی مدیریت گفت : یکی از اولویت های مهم بانک در سال جدید وصول نقدی مطالبات است که شعب باید آن را مدنظر قرار دهند.

وی در تشریح سیاست های اعتباری سال  98 گفت : علی رغم محدودیت های موجود و با تدبیر مدیران ارشد بانک سیاست های اعتباری سال جدید با رویه انبساطی نسبت به سال گذشته تدوین شده است.

ناصری ادامه داد : منابع مدیریت در سال جدید باید به مبلغ 46 هزار میلیارد افزایش یابد که برای آن ، برنامه ریزی مستمر و تلاش مضاعف تمامی کارکنان صف و ستاد مورد انتظار است.

سپس حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری مدیریت  کلید موفقیت همه سازمان ها را تعامل با مشتری و حسن برخورد با ارباب رجوع دانست و بر لزوم تکریم ارباب رجوع توسط همه کارکنان صف و ستاد تاکید کرد.

وی با تحلیل عملکرد مدیریت استان در بخش بانکداری الکترونیک به عنوان یکی از مهمترین شاخص های ارزیابی عملکرد، تلاش گروهی همه کارکنان را در راستای تحقق اهداف این بخش، به خصوص در رابطه با فعال سازی خدمات مجازی جهت مشتریان خواستار شد.

در ادامه نشست  حجت عظیمی رییس حوزه حراست استان با تقدیر از زحمات کارکنان صف و ستاد ، تحقق شعار سال را سبب  تحول در تمامی بخش های کشور علی الخصوص بخش  اقتصادی دانست.

وی افزود : مشکل عمده کشور ، مشکل اقتصادی و وضعیت معیشتی قشرهای ضعیف جامعه است که بخشی از این مشکلات به تحریم ها و بخشی به نقایص درونی و ضعف های مدیریتی مرتبط است .

رییس حوزه حراست استان بیان کرد : همدلی و هم افزایی تمامی کارکنان و سرلوحه قراردادن شفافیت در امور و صداقت در رفتار  میتواند منتج به تحقق شعار رونق تولید به ویژه در بخش مسکن شود .

 

آخرین بروزرسانی 1398/3/13