تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی در همایش تجلیل از روسای شعب برتر استان :

برای ارتقای شغلی کارکنان از فرصت ارتقای درجه شعبه استفاده کنید

ارتقای شعب فرصتی است برای ارتقای شغلی کارکنان و با وجود پرسنل توانمند در استان امیدواریم با برنامه ریزی و تلاش گروهی شاهد افزایش درجه شعب بیشتری در سال 98 باشیم.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، این مطلب را حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در همایشی با حضور معاونان مدیریت ، معاونان حوزه حراست، روسای دوایر مدیریت و روسای شعب استان با  هدف تشرح برنامه راهبردی سال 98 ، بررسی کارنامه ارزیابی عملکرد سال97 و سایر مسایل پیش روی بانک  برگزار شد، عنوان کرد .

مدیر شعب استان ضمن بررسی کارنامه ارزیابی عملکرد استان در سال گذشته  قرار گرفتن استان در منطقه سبز را تبریک گفت و  از همدلی و همکاری کارکنان صف و ستاد  تقدیر و تشکر کرد.

وی ادامه داد : در پایان سال مالی  97، 40شعبه از مجموع 72 شعبه استان در منطقه سبز قرار گرفته اند.

خطیب زاده در بخش دیگری از سخنان خود به سیاستهای اعتباری سال98 اشاره  وتصریح کرد : روسای شعب باید در مرحله اول مطالعه کامل این سیاستها و در مرحله بعد آموزش آن به همه کارکنان شعبه را در دستور کار خود قرار دهند .

مدیر شعب استان راه های رسیدن به موفقیت را در هفت گام بیان کرد و گفت:  این هفت گام شامل تعیین اهداف کوتاه مدت و بلندمدت، برنامه ریزی، مدیریت زمان، کار و تلاش بدون وقفه، توجه به سلامت بدن، جرات انجام کار و اراده و تعهد است .

در ادامه این گردهمایی  مرتضی ناصری معاون اجرایی مدیریت به بررسی عملکرد استان در حوزه های اعتباری و وصول مطالبات و ارایه رهنمودهایی در این زمینه پرداخت. ناصری از تلاش کارکنان صف و ستاد در شش ماهه دوم سال گذشته که منجر به تحقق اهداف وصول مطالبات شد تشکر کرد.

معاون اجرایی استان بر پیگیری مطالبات روستایی و استفاده از طرح های برون سپاری، تحقق اهداف وصول نقدی،پرهیز از تمدید بی هدف مشارکت ها، فروش اقساطی مسکن مهر و بازاریابی سازندگان حرفه ای جهت پرداخت تسهیلات مشارکت تاکید کرد.

سپس حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت با اشاره به قرار گرفتن مدیریت شعب استان برای چهارمین دوره متوالی در منطقه سبز ارزیابی عملکرد، این موفقیت را مرهون مدیریت کارآمد و تلاش جمعی کارکنان ستاد و شعب دانست. همت آبادی با ارایه رهنمود هایی بر فعالسازی خدمات بانکداری الکترونیک، طرح دانشمداری در بخشنامه خوانی و توجه به ورزش و سلامت کارکنان تاکید کرد.

در پایان امیر نوروزی معاون حفاظت پرسنلی حوزه استان بر رعایت شیونات اسلامی و اصول حفاظتی و امنیتی تاکید کرد.

بر اساس این گزارش از شعب مرکزی مشهد، مرکزی قوچان، تایباد، بلواردانشجوی مشهد، پانزده خرداد نیشابور، جلال آل احمد مشهد، وبلوار شریعتی مشهد به جهت ارتقای درجه و شعب بلوار امامت مشهد، بلوار شریعتی مشهد، بلوارخیام مشهد و بلواروکیل آباد در بخش صدورضمانتنامه، شعب رسالت مشهد، بهارمشهد و جلال آل احمد در کاهش عقود مبادله ای، شعب بلوار دانشجوی مشهد،میدان امام خمینی مشهد و چهارراه شهدا مشهد در کاهش NPL ،شعب شهید فلاحی مشهد، نقاب و طرقبه در جذب منابع، شعب گازمشهد، شهیدفلاحی مشهد، میدان مادر مشهد، بلوارابوطالب مشهد و سناباد در بانکداری الکترونیک، شعبه بلوار خیام مشهد در صدورکارت هدیه و همچنین از ریس و معاونان حوزه حراست استان که در ارزیابی عملکرد دفاتر حراست مدیریت های کل کشور حایز رتبه برتر شده بودند  با اهدا لوح تقدیر و هدایا  تجلیل شد.

 

آخرین بروزرسانی 1398/3/20