تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی خبر داد

تحقق هدف شعب هزارمیلیاردی یک سال زودتر

مدیر خراسان رضوی طی گزارشی از عملکرد این مدیریت گفت : با رسیدن تعداد شعب هزار میلیاردی استان به 10 شعبه ، هدف سال 98 در پایان سال گذشته محقق شد .

در ارزیابی عملکردشش ماهه دوم سال97  در چهار دوره متوالی در منطقه سبز قرار گرفته و در این دوره  56 درصد شعب این استان در منطقه سبز قرار دارند .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی، حسن خطیب زاده در ادامه این گزارش با اشاره به حضور این مدیریت چهار دوره متوالی در منطقه سبز گفت : با تلاش گروهی کارکنان در سال های اخیر این مدیریت موفق شد در ارزیابی عملکردشش ماهه دوم سال97  در چهار دوره متوالی در منطقه سبز قرار گرفته و در این دوره  56 درصد شعب این استان در منطقه سبز قرار دارند .

وی ادامه داد :  تلاش خواهیم کرد با توجه به ابلاغ اهداف سال 98 تمام تلاش خود را جهت تحقق اهداف این دوره به کار می گیریم.

خطیب زاده در خصوص اقدامات و توفیقات کسب شده تا پایان سال 97 اظهار داشت: در سال گذشته  با جذب 3هزار  میلیارد ریال، منابع استان به مرز 37 هزارمیلیارد ریال رسیده است.

مدیر شعب استان افزود : از دیگر موفقیت های این مدیریت تحقق 110درصدی هدف منابع جاری و 90درصدی هدف کاهش بهای تمام شده منابع و همچنین  117درصدی هدف شاخص وصول نقدی به مبلغ 12،008 میلیارد ریال و روند کاهشی مطالبات عقود مبادله ای است .

وی ادامه داد: فروش 750میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده عام و کسب رتبه چهارم در بین مدیریت های کل کشوردر این بخش یکی دیگر از موفقیت های این مدیریت در سال 97 بوده است.

خطیب زاده افزود: بر اساس آخرین نتایج اعلام شده در خصوص درجه بندی شعب،  هفت شعبه مرکزی مشهد، مرکزی قوچان، بلوار دانشجوی مشهد، بلوار شریعتی مشهد، جلال آل احمد مشهد، پانزده خرداد نیشابور و تایباد ارتقای درجه داشته اند و امیدواریم با تلاش جمعی کارکنان صف و ستاد شاهد ارتقای درجه شعب بیشتری در سال 98 باشیم.  به گفته وی حوزه جنوب استان نیز در ارزیابی عملکرد حوزه های کل کشور رتبه ششم را کسب کرده است .

خطیب زاده با اشاره به حساب صندوق مسکن یکم گفت: مدیریت خراسان رضوی بعد از مدیریت های شعب تهران، همچون سال های گذشته رتبه اول را در بین سایر مدیریت های کشور کسب کرده است .

مدیر شعب استان تمرکز بیشتر در حوزه وصول مطالبات و کاهش پرونده های مطالباتی، توسعه خدمات بانکداری مجازی، مدیریت و تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر، جذب منابع ارزان قیمت به ویژه حساب جاری و تحقق اهداف مربوط به وصول نقدی را از مهمترین برنامه های مدیریت در سال 98 دانست.

آخرین بروزرسانی 1398/3/20