تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون اجرایی مدیر شعب استان خراسان رضوی

اطلاع رسانی مناسب به مشتریان برای تحقق اهداف بانک

ابوالفضل مهران معاون اجرایی مدیریت با بیان این مطلب در نشستی با حضور معاونین مدیریت ،‌ رییس حوزه حراست ، رؤسای دوایر مدیریت و رؤسای شعب مشهد بر تلاش مستمر همکاران در جهت جذب بیشتر منابع از طریق طرح عید انه تاکید کرد .وی افزود: اجرای طرح عید تا عید فرصت بسیار مناسبی برای شعب جهت جذب منابع و وصول مطالبات معوق است که از شعب انتظار داریم به بهترین نحو ممکن نسبت به اطلاع رسانی مناسب به مشتریان درخصوص طرح عید تا عید و سایر طرح های بانک ، به منظور تحقق اهداف عالیه بانک تلاش کنند.

 وی به کاهش چشمگیر مطالبات استان در پایان تیرماه اشاره نمود و افزود: تلاش و کوشش همکاران در وصول مطالبات معوق بسیار قابل تقدیر است و امیدواریم این روند کماکان ادامه داشته باشد. معاون اجرایی مدیریت در ادامه سخنان خود خاطرنشان ساخت: با عنایت به پیگیری های به عمل آمده از 3 سال گذشته تاکنون و برگزاری جلسات متعدد مقرر گردیده که حساب های کلیه اعضای سازمان نظام مهندسی استان در بانک مسکن متمرکز شود و بانک نیز نسبت به صدور کارت های هوشمند با امکان قابلیت کارت شناسایی ، ‌درج لگو و عکس اعضای سازمان نظام مهندسی اقدام نماید. وی تاکید کرد: نظر به اینکه این طرح برای اولین بار در کشور در استان خراسان رضوی انجام می پذیرد لذا همکاری و همراهی تمام کارکنان را درخصوص افتتاح حساب جهت اعضای سازمان را می طلبد و شعب می توانند از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را در جهت افزایش منابع انجام دهند.

در ادامه جلسه موسوی فرد معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت در ارتباط با اتاق پایاپای شعبه مرکزی مشهد اظهار داشت: با توجه به راه اندازی سیستم چکاوک توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در شبکه بانکی مقرر شده است که از طریق این سیستم، انتقال تصاویر چک بین بانک ها انجام پذیرد لذا با راه اندازی این سیستم، دیگر نیازی به جمع آوری چک ها به صورت فیزیکی نبوده و در آینده نزدیک اتاق پایاپای نیز جمع آوری خواهد گردید.

در ادامه جلسه بدخشان کارشناس بازاریابی مدیریت نیز توضیحات مبسوط و کاملی را در ارتباط با نحوه افتتاح حساب برای اعضای سازمان نظام مهندسی ارایه داد. سپس مزرجی رییس دایره امور اعتباری مدیریت درخصوص اشکالات و ایرادات شعب در ابلاغیه های بازرسی تاکیدات لازم را به شعب یادآور شد و ضمن تشریح شرایط پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ، تسریع در این امر را خواستار شد. همچنین به شعب جهت انجام و تسریع در فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر تاکید کرد.

در ادامه غلامزاده رییس دایره حقوقی و وصول مطالبات مدیریت نیز ضمن ارایه گزارشی از آخرین وضعیت مطالبات استان و تشکر از اهتمام شعب در وصول مطالبات در مقطع پایان تیرماه، توضیحاتی را درخصوص طرح بخشودگی جرایم (طرح عیدانه) ارایه نمود.

آخرین بروزرسانی 1394/4/24