تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون مالی و فناوری خراسان رضوی :

با ترویج بانکدار مجازی،هزینه ها را کاهش دهید

توجه به بانکداری الکترونیک باعث کاهش بسیاری از هزینه ها و همچنین موفقیت بانک در سایر بخشها می شود .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در نشست کمیته بازاریابی که با حضور اعضای اصلی کمیته و رؤسای شعب منتخب مشهد  برگزار شد حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری مدیریت با بیان این مطلب گفت :  با توجه به قابلیت های خدمات بانکداری مجازی بانک به ویژه اینترنت بانک، بازاریابی ویژه در این زمینه و فراگیر کردن آن در بین مشتریان ضروری است و لازم است تمامی کارکنان صف و ستاد با برنامه ریزی آن را محقق کنند.

 معاون مالی و فناوری مدیریت  همچنین بر لزوم تلاش بیشتر شعب به منظور بازاریابی و صدور ضمانتنامه به عنوان یکی از اهداف ابلاغی بانک تاکید کرد.

سپس هادی عبدی از کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی ضمن تشریح مصوبات جلسه قبل، دستور جلسه را با موضوع (( بازاریابی ضمانتنامه و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک)) بیان کرد.

همچنین در این جلسه از محسن خوشدل از کارکنان شعبه میدان امام خمینی مشهد به دلیل بازاریابی های مؤثر و رفتار مشتری مدارانه با اهدای هدایایی تقدیر شد.

در این جلسه مصوبات و پیشنهاداتی از جمله شناسایی شرکت ها، ادارات و سازمان های محدوده شعبه به منظور انجام مذاکرات بازاریابی، فعالسازی خدمات بانکداری مجازی  همزمان با افتتاح حساب و یا تشکیل خدمات بانکداری مجازی  همزمان با افتتاح حساب و یا تشکیل پرونده تسهیلاتی برای مشتریان،  راهنمایی مشتریان در خصوص سامانه اینترنت بانک، پیگیری دستگاه های کم کارو تلاش در جهت افزایش تراکنش ها، امکان ارایه و نصب نرم افزار USSD وQR، صدور ضمانتنامه برای مشتریانی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند ، بررسی ضمانتنامه های صادره  قبلی و مذاکره با مشتریان آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. همچنین در این جلسه از محسن خوشدل از کارکنان شعبه میدان امام خمینی مشهد به دلیل بازاریابی های مؤثر و رفتار مشتری مدارانه با اهدا هدیه تقدیر شد.

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1398/4/11