تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی در مراسم افتتاح محل جدید شعبه سپاد مشهد

افتتاح شعب در مناطق کارآمد ، از اولویت های بانک است

یکی از سیاست های بانک مرکزی بهینه سازی شعب در شبکه بانکی است به طوری که شعب را از مناطق ناکارآمد به مناطق کارآمد منتقل کنیم .انتقال شعبه سپاد مشهد به محل جدید در بلوار اندیشه مشهد در راستای همین سیاست انجام پذیرفته است .

به گزارش  روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی، ‌این مطلب را حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در حاشیه مراسم افتتاح محل جدید شعبه سپاد مشهد که به اندیشه  مشهد تغییر نام یافته است عنوان کرد

خطیب زاده با اشاره به سهم قابل توجه حوزه مسکن و ساختمان در اقتصاد و اشتغال کشور بیان کرد : رسالت اصلی بانک مسکن تامین مسکن آحاد مختلف جامعه به خصوص دهک های میان درآمد و کم درآمد است و کارکنان بانک مسکن ارایه خدمت به مردم برای خانه دار شدن آنها را افتخاری برای خود می دانند .

مدیر شعب استان افزود : بانک مسکن علاوه بر ارایه خدمات تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان آمادگی انجام کلیه امور بانکی را به همشهریان دارد.

وی جواد کامل نواب را یکی از رؤسای شعب توانمند استان دانست و گفت : با انجام یک برنامه ریزی هدفمند و هوشمندانه و با کوشش مضاعف کارکنان شعبه، امیداریم شاهد ارتقای و رشد شعبه و کسب رضایت مشتریان باشیم.

در ادامه جواد کامل نواب رییس شعبه اندیشه مشهد  به ارایه توضیحاتی در خصوص انواع خدمات بانک مسکن پرداخت و اظهار امیدواری کرد با تلاش گروهی کارکنان شعبه ضمن خدمت رسانی مطلوب به مشتریان بتواند اهداف ابلاغی را محقق کند.

آخرین بروزرسانی 1398/5/31