تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون خراسان رضوی در نشست کمیته بازاریابی مدیریت:

سپرده رها فرصت است ، استفاده بهینه کنید

با توجه به شرایط فعلی و رقابت ناسالم برخی بانکها در پرداخت سودهای نامتعارف، یکی از بهترین ابزارها جهت جذب منابع سپرده بلندمدت و تحقق اهداف این بخش، سپرده رها می باشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، این مطلب را حمیدرضا همت آبادی معاون مالی و فناوری اطلاعات مدیریت در نشست کمیته بازاریابی که  با موضوع چالش ها و راه حل های مؤثر برای بازاریابی منابع سپرده بلندمدت به وی‍ژه سپرده رها برگزار شد عنوان کرد .

وی در این نشست که اعضای اصلی کمیته و رؤسای شعب منتخب مشهد  حضور داشتند تصریح کرد : سپرده رها محصولی است که با استفاده از آن می توانیم علاوه بر جذب منابع از کاهش تسهیلات جلوگیری کنیم.  

همت آبادی با اشاره به نتایج ارزیابی عملکرد پایان خردادماه گفت : اولین قدم جهت تحقق اهداف، شناسایی آن و پس از آن برنامه ریزی جهت تحقق می باشد و با توجه به مدت محدود باقی مانده تا پایان دوره شش ماهه ارزیابی عملکرد،  لازم است شعب  نسبت به بررسی وضعیت ارزیابی عملکرد شعبه و برنامه ریزی جهت بهبود آن اقدام کنید .

معاون مالی و فناوری اطلاعات به موضوع بانکداری الکترونیک پرداخت و تلاش بیشتر همکاران را در این بخش نیز خواستار شد.

در این نشست پیشنهادهایی از جمله استفاده از از روش های مختلف اطلاع رسانی مانند ارسال پیامک ، پیامک صوتی و تماس تلفنی جهت معرفی سپرده رها ،  تمرکز تبلیغات سپرده رها در بین مشتریانی که حداقل نیمی از مدت زمان بازپرداخت تسهیلات را سپری کرده اند ، بازبینی فرایند افتتاح سپرده رها توسط کارگروهی متشکل از دوایر کنترل و نظارت، امور اعتباری، سیستم ها و ارتباطات و بازاریابی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت . همچنین در این نشست از سیدعلی اصغرعیدی همکار شعبه میدان امام خمینی مشهد به جهت ارایه پیشنهادات موثر در حوزه بازاریابی با اهدای هدایایی تقدیر شد.

آخرین بروزرسانی 1398/5/31