تازه های اخبار تازه های اخبار

قدردانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از عملکرد مدیریت استان

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی با تقدیر از فعالیت های ارزشمند بانک مسکن ، خواستار افزایش تعامل شد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی،  حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی، این مطلب را در نشستی  که به منظور بررسی مسایل مشترک این مدیریت با اداره کل راه و شهرسازی استان و با حضور مسعودی  رییس اداره توسعه منابع انسانی و طاهرقایینی رییس شعبه بلوار خیام مشهد  برگزار شد عنوان کرد .

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی گفت : یکی از دغدغه های ما در جهت اجرای بهتر پروژه ها تامین مالی پیمانکاران می باشدکه امیدواریم با هماهنگی با بانک مسکن بتوانیم قدم های موثری را در این خصوص برداریم

محمد پور قربانی معاون اجرایی مدیریت  نیز گفت : با توجه به اهداف و حوزه کاری مشترک اداره راه و شهرسازی با بانک مسکن، این اداره از اهمیت ویژه برای بانک برخوردار است و کارکنان آن نیز همیشه در گروه مشتریان هدف بانک  قرار دارند .

پورقربانی ادامه داد : تعامل بیشتر بانک مسکن و راه وشهرسازی علاوه بر تسهیل در جهت تحقق اهداف مشترک می تواند زمینه  ارایه خدمات مطلوبتر برای کارکنان این اداره را نیز فراهم سازد.

در این دیدار  همچنین موضوعاتی از قبیل راهنمایی پیمانکاران جهت استفاده از خدمات بانک مسکن و افتتاح حساب جوانان برای کارکنان و فرزندان این اداره مطرح و بررسی شد.

آخرین بروزرسانی 1398/9/7