تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور حسابرسان سازمان حسابرسی صورت گرفت

رونمایی از سامانه جدید آمار و اطلاعات در شعبه مرکزی مشهد

با حضور نماینده اداره کل حسابداری و حسابرسان سازمان حسابرسی کل کشور از سامانه جدید جامع آمار و اطلاعات در شعبه مرکزی مشهد رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این آیین حسن خطیب زاده مدیر شعب استان از پیگیری و همراهی ریس و کارکنان اداره کل حسابداری قدردانی کرد.

وی با اشاره به قابلیت های جدید این سامانه گفت: در این سامانه دریافت آنلاین گزارش های مربوط  به منابع و مصارف  و  مانده مطالبات نمایش و کنترل تراز هر شعبه انجام می پذیرد .

مدیر استان افزود : این سامانه ابتدا به صورت آزمایشی در شعبه مرکزی مشهد راه اندازی شده و از مزایای این سامانه میتوان به تجمیع اطلاعات و آمار در خود شعبه و کمک به دوایر مالی مدیریتها  برای کاهش حجم کار اشاره کرد .

 وی با اشاره به اهمیت دسترسی به اطلاعات و آمار به صورت آنلاین در تصمیم گیری های مدیریتی گفت : لازمه موفقیت در مدیریت ، در اختیار داشتن اطلاعات به منظور استفاده در فرایند تصمیم گیری و مجهز بودن به مسیر های سریع و مطمین اطلاعاتی برای دریافت داده ها و ابلاغ دستور هاست .خطیب زاده افزود : جریان اطلاعات نقش به سزایی در میزان کارایی ، اثربخشیو سرعت بهره برداری از منابع اطلاعاتی برای دستیابی به اهداف سازمانی دارد.

مدیر شعب استان ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این سیستم امکان دسترسی سریع و منسجم به آمار و اطلاعات مورد نیاز از شعب تحت پوشش به منظور تصمیم گیری های کارا و اثر بخش در سطوح مختلف مدیریتی فراهم شود.

آخرین بروزرسانی 1398/9/21